HaberlerSamsunspor Haberleri Aztopal'dan fikstür değerlendirmesi: 'Mutlu sona ulaşacağız'

Aztopal'dan fikstür değerlendirmesi: 'Mutlu sona ulaşacağız' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Genel Menajer Mustafa Aztopal kura sonrası fikstürü değerlendirdi. Aztopal, 'Güzel bir fikstür. Bütün takımlara hayırlı olsun. 34 hafta sonunda camiamızı mutlu sona ulaştırmayı hedefliyoruz' dedi

 Aztopal'dan fikstür değerlendirmesi: 'Mutlu sona ulaşacağız'

2019-2020 sezonu TFF 2. Lig fikstür çekimi gerçekleşkti. Kura sonrası sezonun ilk maçını Gümüşhanespor ile deplasmanda oynayacak olan Samsunspor'da Genel Menajer Mustafa Aztopal açıklamalarda bulundu. Güzel bir fikstür oluştuğunu belirten Aztopal, "Bütün takımlara hayırlı olsun. Kazasız belasız, sakatsız iyi bir sezon temenni ediyorum. Her rakibimize saygı duyuyoruz. Evimizde ağırlayacağımız tüm rakiplerimizi geçen yıl olduğu gibi bize yakışır şekilde misafir edeceğiz" dedi.

MAÇ MAÇ DÜŞÜNECEĞİZ

Aztopal ayrıca, "Gittiğimiz deplasmanlarda da aynı saygıyı göreceğimize inanıyorum. 34 haftalık maratonun sonunda Samsunspor olarak hedeflediğimiz noktada olacağız. Bunun için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Fikstürün avantajını ve dezavantajını kendi içimizde değerlendiriyoruz. Biz Samsunspor olarak maç maç düşünüp, 34 hafta sonunda camiamızı mutlu sona ulaştırmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

Samsunspor 2019-2020 fikstürü! İşte ilk rakip

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}