HaberlerÖnemli dosyalarla Ankara'ya gitti

Önemli dosyalarla Ankara'ya gitti

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ankara'da Bafra için önem arz eden projelerle ilgili olarak çeşitli görüşme ve temaslar gerçekleştirdi

Önemli dosyalarla Ankara'ya gitti

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, beş gün süren ve şimdiden ülke genelinde adından söz ettirme özelliği kazanan 3.Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivalinin ardından gerçekleştirdiği Başkent ziyaretinde; Orta Ölçekli Sanayi Projesi, Sera Organize Sanayi Projesi, Yenilenebilir Enerji ve Güneş Enerjisi projeleri gibi konu başlıkları hakkında görüşmelerde bulundu. Başkan Kılıç’ın ziyaretleri kapsamında İller Bankası Daire Başkanı Şevket Altuğ Taşdemir, İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Emrah Baydemir ve İller Bankası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Yerebakan ile görüştü.

PROJELER İÇİN İSTİŞARE

Görüşmede; enerji akışından elde edilen yenilenebilir enerji ve özellikle yaz aylarında kullanımının vermiş olduğu pratiklik ve elektrik faturalarında sağladığı büyük düşüşlerle tercih edilen güneş enerjisi konularının Bafra’da uygulanması ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Kılıç, Ankara temaslarında ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Hikmet Haspolatlı ile bir araya gelerek, ilçe için büyük önem taşıyan Orta Ölçekli Sanayi ve Sera Organize Sanayi Projeleri hususundaki gelişmeler görüşüldü. Başkan Kılıç’ın Ankara ziyaretinde Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Soner Taş’ da kendisine eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}