HaberlerSamsunspor Haberleriİşte Samsunspor'un 2019-2020 sezonu kadrosu

İşte Samsunspor'un 2019-2020 sezonu kadrosu - Samsunspor Haberleri

Sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Samsunspor'da giden oyuncuların ardından 24 kişilik oyuncu kadrosu netleşti. Resmi sitesini de güncelleyen Kırmızı-Beyazlılarda, hedeflenen zirveye bu isimler ile gidilecek

İşte Samsunspor'un 2019-2020 sezonu kadrosu

SAMSUNSPOR GURURLA SUNAR

Tertemiz yeni bir sayfa açarak geçen sezon yaşadığı şanssızlıkları unutan ve bu sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanan Samsunspor'da 24 kişilik kadro belirlendi. Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz'un raporu doğrultusunda geçtiğimiz sezon kadro da yer alan bazı isimler ile yollarını ayıran Samsunspor, 7 tecrübeli oyuncuyu da kadrosuna katmıştı. Bu değişimin ardından ise Samsunspor Resmi İnternet sitesi de teknik ve futbolcu kadrosunda yenilemeye gitti. Sitesi yenilen Samsunspor'da ise yeni sezonda 24 oyuncu yerini aldı.

ALTERNATİFLİ KADRO

Bu isimler kaptan Aytaç Sulu, kale Ahmet Altun, Furkan Köse, Nurullah Aslan, defans Ferhat Çulcuoğlu, Ercan Yazıcı, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Yalçın Kılınç, Nuri Terliksiz, Erkam Reşmen'den oluştu. Orta sahada Guido Koçer, Ramazan Çevik, Oğuz Gürbulak, İlyas Kubilay Yavuz, Okan Dernek, Samet Asatekin, Enes İslam İlkin, Samed Hakan Kılıç, Onur Eriş, Bünyamin Cesur Karataş ve forvet hattında ise Atabey Çiçek, Bahattin Köse ile Ahmethan Köse isimleri yer aldı.

Salim YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}