HaberlerBaşak Danışmanlık ve Toker Mühendislik güç birliği yaptı

Başak Danışmanlık ve Toker Mühendislik güç birliği yaptı

2006 yılında Dr. Buğra Çolak tarafından kurulan Başak Danışmanlık firması ile 2015 yılında Ziraat Yüksek Mühendisi İncilay Toker tarafından kurulan Toker Mühendislik firması güç birliği yaparak, Bicons Eğitim ve Danışmanlık adı altında şirketlerini birleştirdi

Başak Danışmanlık ve Toker Mühendislik güç birliği yaptı

Devlet destekleri ve AB projeleri konusunda uzun yıllardır hizmet veren ve 400’ün üzerinde projeye danışmanlık yaparak 68 milyon TL hibe desteğini yatırımcılarla buluşturan Başak Danışmanlık ve Toker Mühendislik, güç birliği yaparak Bicons Eğitim ve Danışmanlık adı altında şirketlerini birleştirdi. Çeşitli hibe fonları, kalite yönetim sistemleri, yatırım fizibiliteleri ve iş geliştirme projeleri hazırlayan Bicons Danışmanlık, Borkonut Niş İş Merkezi’ndeki yeni ofislerinde faaliyetlerine başladı.

 

BİCONS İLE ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜYÜZ

 

İki firmanın birleşmesi hakkında düşüncelerini dile getiren ve Başak Danışmanlık firması ile birçok başarılı projeye imza atan Dr. Buğra Çolak, “Hem Başak Danışmanlık firmasının hem de Toker Mühendislik firmasının elde ettiği başarılar ortadadır. Bu iki başarılı firmayı birleştirerek Bicons Eğitim ve Danışmanlık olarak hizmet vermeye karar verdik ve bu yeni yapılanma ile ulusal anlamda hizmet vererek kurumsal bir şirket olmayı hedefliyoruz. Bicons ile şimdi daha güçlüyüz” dedi. 

BİCONS ÖNEMLİ BİR MARKA OLACAK

 

Bugüne kadar hizmetlerine 2015 yılında kurduğu Toker Mühendislik firması ile başarılı bir şekilde devam eden Ziraat Yüksek Mühendisi İncilay Toker ise, “Bu iki güçlü firmayı birleştirerek kurumsal bir şirket olma yolundaki hedeflerimize bir adım daha yaklaştık. Artık çeşitli hibe fonları, kalite yönetim sistemleri, yatırım fizibiliteleri ve iş geliştirme projeleri ve daha birçok hizmeti Bicons Danışmanlık olarak müşterilerimize daha güçlü bir şekilde vereceğiz. Bicons bu alanda önemli bir marka olarak adından söz ettirecektir” diye konuştu.

Selin Yazıcı

SIRADAKİ HABER
}