HaberlerSamsunlu şampiyonlar çiçeklerle karşılandı

Samsunlu şampiyonlar çiçeklerle karşılandı

Dünya şampiyonu olan Samsunlu özel sporcu Eda Yıldırım, dünya ikincisi olan Fatma Damla Altın ve antrenörleri Aytunç Göz havalimanında çiçeklerle karşıladı

Samsunlu şampiyonlar çiçeklerle karşılandı

İsviçre'de yapılan 2019 IPC Para Atletizm Gençler Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan özel sporcu Eda Yıldırım ve Dünya ikincisi olan Fatma Damla Altın çiçeklerle karşılandı. Gürle atma kategorisinde 12.05 metrelik derecesiyle Dünya şampiyonu olan Milli sporcu Eda Yıldırım'ı uzun atlama kategorisinden 5,02 metrelik derecesiyle Dünya ikincisi olan Fatma Damla Altın'ı ve antrenörleri Aytunç Göz'ü Çarşamba Havalimanı'nda Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Gençlik ve Spor Şube Müdürü Celalettin Kapcak çiçeklerle karşıladı.

GURUR DUYUYORUM

Sporcuları Samsun Çarşamba Havalimanı'nda karşılayan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, ''11 sporcudan 6'sının Samsunlu olmasından dolayı gurur duyuyorum. Bu sporcular için bizler elimizden gelen ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Çünkü özel sporcu olduğu için özel ilgi ve alaka ile özen göstermemiz ve tüm imkanlarımızı seferber etmemiz gerekiyor. Özel sporcular ile ilgili desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bu başarılar Bakanımızın ve Cumhurbaşkanımızın bize verdiği destek ve katkılardan dolayı gerçekleşiyor. Samsun'un son dönemlerde spor alanında güzel günler yaşıyor'' dedi.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}