HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da tesisin yeri belli oldu

Samsunspor'da tesisin yeri belli oldu - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, altyapı tesisinin Samsun-Ordu karayolu üzerinde bulunan Petrol Ofisi Dolum Tesislerinin arkasında yer alan dolgu sahasına yapılacağını söyledi.

Samsunspor'da tesisin yeri belli oldu

Sezona iddialı bir şekilde hazırlanan  Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık, Haber Gazetesi'ne birbirinden özel açıklamalarda bulundu. Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız'ın sorularını cevaplayan Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, günlerdir gündemde olan 'Tesisleşme' hamlesinde ise nihai bir sona ulaştıklarını belirterek yeni adresin Samsun-Ordu karayolu üzerinde bulunan Petrol Ofisi Dolum Tesislerinin arkasında yer alan dolgu sahası olduğunu söyledi.

HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇINILMAYACAK

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile yapılan görüşmede fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan İsmail Uyanık, "Sayın başkan bize dolgu sahası için elinden gelen desteği vereceğini söyledi. Orada ki zemin etütünü düzeltip bize saha yapabileğimiz uygun bir platform hazırlanacak. Bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacağı söylendi. Bizde geleceğimize ışık tutacak olan bu tesisleşme için bu konuda olumlu yaklaştık. Bizim gönlümüzde yatan yer orası idi ama çok fazla maliyet ve uzun zaman bizi oradan uzaklaştırmıştı" dedi.

SIRADAKİ HABER
}