HaberlerFatoş Sivaslı eğitim verdi

Fatoş Sivaslı eğitim verdi

Fatoş Sivaslı Güzellik ve Bakım Merkezi İşletme Sahibi ve Türkiye'nin ilk ve tek Phiremoval Masterı Fatoş Sivaslı, Samsun Anemon Otel'de kalıcı makyaj silme eğitimi verdi

Fatoş Sivaslı eğitim verdi

Samsun'da Fatoş Sivaslı tarafından dünyanın en iyi akademilerinden biri olan Phi Academy güvencesiyle yanlış yapılan dövme ve kalıcı makyaj silme eğitiminin ikincisi düzenlendi. Anemon Otel’de düzenlenen eğitim programına Almanya, Antalya, İstanbul ve Tokat’tan katılan katılımcılar eğitimlerini başarıyla tamamladılar. Eğitim programı kapsamında canlı model üzerinde uygulama, 50 uygulamalık kit, 6 ay Türkçe online eğitim desteği, uluslararası sertifika, isme özel uluslararası logo yer alırken, programın en büyük avantajı ise bugün eğitim alıp yarın kazanmaya başlama fırsatı oldu.

EĞİTİM VERİMLİ GEÇTİ

Eğitim programı hakkında konuşan Fatoş Sivaslı, “Bir Samsunlu olarak Türkiye'nin ilk ve tek Phiremoval Masterı olmanın gururunu yaşıyorum. Bu gururla da bu alanda eğitimler vermeye devam ediyorum. Üstelik eğitimlerimizi dünyanın en iyi akademisi olan Phi Academy güvencesiyle veriyoruz. Yanlış yapılan kalıcı makyaj ve dövme uygulamaları ciltte problem veya scar oluşumuna neden oluyor. Bu yüzden bu alanda alınacak eğitimler son derece önemli. İlk eğitim programımızda olduğu gibi bu programımız da hem yoğun katılım ile hem de oldukça verimli geçti. Eğitimini başarı ile tamamlayan bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Selin Yazıcı

 

SIRADAKİ HABER
}