HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da şüpheli ölüm! Arkadaşları gözaltına alındı

Samsun'da şüpheli ölüm! Arkadaşları gözaltına alındı - Samsun Haberleri

Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik Mahallesi Terme Sokak'ta meydana gelen balkondan düşme olayında, Cengiz Güner ikinci kattan düşerek hayatını kaybetti. Polis, Cengiz Güner'in balkondan mı düştüğü veya bir başkası tarafından balkondan aşağıya mı atıldığını araştırıyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Samsun'da şüpheli ölüm! Arkadaşları gözaltına alındı

Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik Mahallesi Terme Sokak'ta meydana gelen balkondan düşme olayında, Cengiz Güner (40) birlikte kalan arkadaşları H.A. ile G.S.'nin evine gitti. Burada ikinci kattaki evin balkonundan düşen Cengiz Güner olay yerinde hayatını kaybetti.

ARKADAŞLARI GÖZALTINA ALINDI

Ev sahibi H.A. ve G.S. ifadelerine başvurulmak üzere Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alındı. H.A. ve G.S. arkadaşları olan Cengiz Güner'in yanlarına geldiğini, alkollü olduğunu, bir ara evde olmadığını fark ettiklerinde evin önünde yerde yatarken gördükleri söylediler. Polis, Cengiz Güner'in balkondan mı düştüğü veya bir başkası tarafından balkondan aşağıya mı atıldığını araştırıyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

SIRADAKİ HABER
}