HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da unutkanlığı arabasına mal oldu

Samsun'da unutkanlığı arabasına mal oldu - Samsun Haberleri

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Talip Korkmaz adlı boya ustasının arabası çalındı. Polise başvuran vatandaş için ekipler seferber oldu

Samsun'da unutkanlığı arabasına mal oldu

Samsun’un Çarşamba ilçesinde Talip Korkmaz adlı boya ustasının arabası çalındı. Polise başvuran vatandaş için ekipler seferber oldu. Hasbahçe Mahallesi 230. Sokak'ta meydana gelen olayda, iddiaya göre işten eve gelen 42 yaşındaki Talip Korkmaz anahtarı 55 RF 692 plakalı beyaz Toros aracının üzerinde unuttu. Yorgunluktan evde uyuyakalan Korkmaz sabah işe gidecekken arabasının evin önünde olmadığını gördü.

BAYRAM AREFESİNDE ARAÇ HIRSIZLIĞI

Arabası kaybolan veya çalınan Talip Korkmaz, olayı şöyle anlattı: Akşam 20.30 civarında işten eve geldim. Çok yorgun olduğum için eve çıkarken arabanın anahtarını kontakta unuttuğumu anladım ama düğüne gideceğiz hemen ineriz diye geri dönmedim. Yemek yedikten sonra uyuyakaldım. Sabah işe gitmek için uyanıp aracıma giderken olmadığını gördüm. Komşularıma sorunca, biri 21.30 gibi eve çıkarken arabanın yerinde olmadığını gördüğünü söyledi. Bayram arefesinde aracım çalındı, hemen polise gittim. Çok sağolsunlar şimdi polisimiz her yerde aracımızı arıyor. Görenlerin de bize haber vermelerini istiyoruz”.

Ahmet Naci KILAVUZ

SIRADAKİ HABER
}