HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da devlet millet kucaklaştı

Samsun'da devlet millet kucaklaştı - Samsun Haberleri

Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen bayramlaşma programında, protokol üyeleri ve vatandaşlar bayramlaştı

Samsun'da devlet millet kucaklaştı

Samsun’da Kurban Bayramı nedeniyle, Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Konferans Salonu'nda bayramlaşma programı düzenlendi. Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen bayramlaşma programına vatandaşlar yoğun katılım sağladı.

ÇOCUKLARA HARÇLIK VERİLDİ

Protokol üyeleri, vatandaşlarla tek tek bayramlaşırken, çocuklara harçlık vermeyi de unutmadı. Bayramlaşma programına, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İl Jandarma Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuk, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sait Bilgiç, Samsun Üniversitesi Rektörü Mahmut Aydın, Vali Yardımcıları Sezgin Üçüncü ve Hasan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

SIRADAKİ HABER
}