HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Ülkemiz dimdik ayakta'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Ülkemiz dimdik ayakta' - Samsun Haberleri

Teşkilat üyeleri ve hemşehrileri ile bayramlaşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Maruz kalınan onca saldırıya, tuzağa, tehdide, şantaja rağmen ülkemiz, milletimizin feraseti, hükümetimizin dirayetiyle dimdik ayaktadır' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Ülkemiz dimdik ayakta'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat KöktaşKurban Bayramı vesilesiyle Canik, Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerinde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı, teşkilat üyeleri ve vatandaşları ile bayramlaştı.

TUZAKLARI BOZUYORUZ

Programlarda konuşan Milletvekili Köktaş, "Bayramlar kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin pekiştirilmesi için fırsattır. Bayramlar, sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı müstesna günlerdendir. Geçtiğimiz 17 yılda AK Parti hükümetleri ile yapılan hizmetler, yatırımlar, gerçekleştirilen reformlarla Türkiye, egemenliğini gerçek anlamda kullanabilen bir ülke haline geldi. Bugün maruz kalınan onca saldırıya, tuzağa, tehdide, şantaja rağmen ülkemiz, milletimizin feraseti, hükümetimizin dirayetiyle dimdik ayaktadır. Bu anlamda demokrasimizi hedef alan saldırıları birer birer etkisiz hale getiriyor, ekonomimize kurulan tuzakları tek tek bozuyoruz. İnşallah hep birlikte, el ele Türkiye'yi gelecek hedeflerine ulaştırmak için adımlarımızı kararlılıkla atmayı sürdüreceğiz. Bu duygularla siz değerli teşkilat üyelerimizin ve kıymetli hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı'nı tekrar tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}