HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da sahiller bayram etti

Samsun'da sahiller bayram etti - Samsun Haberleri

Kurban Bayramı tatili ve sıcak hava denk gelince Samsunlular, sahillere akın etti. Vatandaşlar sıcak ve güneşli havanın tadını çıkardı

Samsun'da sahiller bayram etti

Kurban Bayramı'nın ikinci gününde çok sayıda Samsunlu sahillere akın etti. Sıcak hava ve güneşin tadını denizde çıkarmak isteyen Samsunlular, özellikle Atakum'daki plajlara gitti. Plajlarda adeta iğne atmaya yer bulunamazken, vatandaşlar gün boyunca sahillerde eğlendi.

CUMADAN SONRA YAĞMUR VAR

Samsun'da dün hava sıcaklığı 28-29 derece civarında seyrederken, bugün ise sıcaklık daha da artacak. Termometrelerin 30 dereceyi gösterdiği kentte, yüzde 90'ları bulan nem oranı nedeniyle hissedilen sıcaklık çok daha yüksek gerçekleşecek. Kurban Bayramı'nın 3. ve 4. gününde de sıcaklıklar 29-30 derece olacak ve bol güneş görülecek. Samsun'da bugün ve takip eden 2 günde, sıcaklıklar mevsim normallerinin 2-3 derece üstünde olacak. Bayramın sona ermesiyle güneşli hava yerini sağanak yağışlara bırakacak. Cuma gününden itibaren kentte yağışlı hava etkili olacak ve sıcaklıklar da birkaç derece birden düşecek.

Şükrü Berk ASKAR sahil  


SIRADAKİ HABER
}