HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da dikkatsizlik kaza getirdi! Arkadaşı bir an olsun yanından ayrılmadı

Samsun'da dikkatsizlik kaza getirdi! Arkadaşı bir an olsun yanından ayrılmadı - Samsun Haberleri

Samsun Valiliği önünde meydana gelen trafik kazasında, iki motosikletli kuryenin sipariş götürdükleri sırada sohbet etmeleri nedeniyle kontrollerini kaybedip birbirlerine çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Yaralı şahıs sağlık ekiplerince hastaneye götürülürken arkadaşı bir an olsun başından ayrılmadı.

Samsun'da dikkatsizlik kaza getirdi! Arkadaşı bir an olsun yanından ayrılmadı

Samsun'un İlkadım ilçesi Atatürk Bulvarı Samsun Valiliği önünde meydana gelen trafik kazasında, sağ şeritte ilerleyen ve sipariş götürdüğü öğrenilen Bayram K. idaresindeki 55 APL 84 plakalı motosikletli kurye ile Osman A.'nın kullandığı 55 ARB 81 plakalı motosikletli kurye seyir halindeyken birbirleriyle yakınlaşıp sohbet etmeye başladı.

KONTROLLLERİNİ KAYBEDİP BİRBİRLERİNE ÇARPTILAR

Bu sırada kontrollerini kaybeden iki motosikletli kurye birbirlerine çarptı. Çarpışmanın etkisiyle motosikleti devrilen Osman A. yolda sürüklenerek yaralandı Olay yerine ihbar üzerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı şahıs olay yerine gelen sağlık ekiplerince Gazi Devlet Hastanesine kaldırıldı.

YARALI ARKADAŞININ BAŞINDAN BİR AN OLSUN AYRILMADI

Sağlık ekiplerinin Osman A.'ya müdahalesi sırasında ise arkadaşı olan Bayram K.'nin de sağlık ekiplerine yardım etmesi ve yaralı şahsın biran olsun başından ayrılmaması dikkat çekti. Yaralı şahıs hastaneye götürüldükten sonra ise Bayram K. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. Kaza anını anlatan Bayram K., 'Yolda seyir halindeyken konuşuyorduk. Arkadaşım kontrolünü kaybederek benim motosiklete takıldı ve yere düştü' dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}