HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da cezaevinden izinli çıkan zanlı yine hırsızlık yaptı

Samsun'da cezaevinden izinli çıkan zanlı yine hırsızlık yaptı - Samsun Haberleri

Samsun'un Bafra ilçesinde Kamberli Mahallesi'nde meydana gelen hırsızlık olayında, cezaevinden izinli çıkan hükümlü, Kamberli İlkokulundan laptop ve flaş bellek çaldığı gerekçesiyle tutuklandı.

Samsun'da cezaevinden izinli çıkan zanlı yine hırsızlık yaptı

 

Samsun'un Bafra ilçesinde, ilçe merkezine 15 kilometre mesafede bulunan Kamberli Mahallesi'nde meydana gelen hırsızlık olayında, Kamberli İlkokulundan laptop ve flaş bellek çalındığı yönünde İlçe Jandarma ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne ihbarda bulunuldu. Hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlatan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri dün akşam daha önceden de sabıkası bulunan 17 yaşındaki C.A.'yı Cumhuriyet Mahallesi'nde gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahsın ilkokuldan 3 adet flaş bellek ve 1 adet laptop çaldığını belirledi. C.A., İlçe Jandarma ekiplerine teslim edildi.

Jandarmadaki işlemlerinin adından Bafra Adliyesine sevk edilen C.A. tutuklanarak Bafra T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi. C.A'nın daha önceden işlediği suçtan dolayı Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumunda yattığı ve Bafra'ya izinli olarak geldiği belirlendi.

 

SIRADAKİ HABER
}