HaberlerDenizli HaberleriPamukkale'de evde temizlik hizmeti yüz güldürüyor

Pamukkale'de evde temizlik hizmeti yüz güldürüyor - Denizli Haberleri

'Mutlu insanların ilçesi, Pamukkale' sloganıyla çalışmalarına devam eden Denizli Pamukkale Belediyesi'nin yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik evde temizlik hizmeti yüz güldürüyor.

Pamukkale'de evde temizlik hizmeti yüz güldürüyor

Pamukkale Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından verilen evde temizlik hizmeti, öncelikle vatandaşların belediyeye yapmış olduğu başvuru sürecinin ardından detaylı inceleme yapılarak bakıma muhtaç, kimsesiz, maddi durumu yetersiz, yaşlı ve engelli vatandaşlara evde temizlik hizmeti veriliyor. Tamamen ücretsiz olarak gerçekleşen hizmette, Pamukkale Belediyesi temizlik personelleri tarafından vatandaşların evleri düzenli aralıklarla temizleniyor.

'Vatandaşlarımızın yaşamlarına dokunarak yüzlerini güldürüyoruz'
Evde temizlik hizmetinin sosyal belediyecilik noktasında önemli bir hizmet olduğunu belirten Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 'İlçemizde yaşlı ve engelli kimsesiz vatandaşlarımıza, duyarlı vatandaşlarımız, muhtarlarımız aracılığıyla ulaşıyoruz. Gerekli incelemeleri geçerek, aktif olarak evde temizlik hizmetinden yararlanan 78 vatandaşımız bulunuyor. İlçemizin 61 mahallesinde rutin görevlerimizi sürdürürken, evde temizlik hizmeti ile de yaşlı ve engelli kimsesiz vatandaşlarımızın yaşamlarına dokunarak, yüzlerini güldürmeye çalışıyoruz. Pamukkale'mizi daha mutlu, hep mutlu insanların yaşadığı ilçe haline getirmek için çalışıyoruz' dedi.

'Üzerimden büyük yük alıyorlar'
Evde temizlik hizmetinden yararlanan ve yapılan çalışmadan dolayı memnuniyetini ifade eden engelli vatandaş Ali Karaca, 'Düzenli aralıklarla evime gelip, köşe bucak temizlik yapıyorlar. Benim üzerimden de gerçekten büyük bir yük alıyorlar. Temizlik personellerinin her seferinde evime geldiklerinde göstermiş oldukları güler yüz de beni ayrıca mutlu ediyor. Ben bize böyle bir hizmet verdiği için Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki'ye ve Pamukkale Belediyesi'ne çok teşekkür ediyorum. Rabbim devletimize ve milletimize zeval vermesin' diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 2 iş yerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da 2 iş yerine silahlı saldırı!

Kan donduran olay

2 Kan donduran olay

Samsun'da feci kaza: 4 yaralı

3 Samsun'da feci kaza: 4 yaralı

Çarşambaspor direnemedi

4 Çarşambaspor direnemedi

Ladik Belediyespor'dan 8 imza birden

5 Ladik Belediyespor'dan 8 imza birden

Samsunspor'da sponsorluk çalışmaları sürüyor

6 Samsunspor'da sponsorluk çalışmaları sürüyor

Sektörün bir zamanlar kalbiydi... Samsun'da piyasa durgun

7 Sektörün bir zamanlar kalbiydi... Samsun'da piyasa durgun

21 Ağustos Çarşamba Samsun hava durumu

8 21 Ağustos Çarşamba Samsun hava durumu

Samsun'un ilçesine müjde! Doğalgaz çalışmaları başladı

9 Samsun'un ilçesine müjde! Doğalgaz çalışmaları başladı

Samsunspor'a forma desteği

10 Samsunspor'a forma desteği


SIRADAKİ HABER
}