HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da lunaparkta 2 kişiyi bıçaklayan çocukla ilgili flaş gelişme!

Samsun'da lunaparkta 2 kişiyi bıçaklayan çocukla ilgili flaş gelişme! - Samsun Haberleri

Samsun'da lunaparkta çıkan bıçaklı kavgada olayla ilgisi olmayan 2 kişiyi sırtından bıçaklayan 14 yaşındaki yabancı uyruklu çocuk, serbest bırakıldıktan sonra yeniden gözaltına alındı, bu kez tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen 14 yaşındaki çocuk, nöbetçi mahkemede ifade verdikten sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Samsun'da lunaparkta 2 kişiyi bıçaklayan çocukla ilgili flaş gelişme!

Samsun'un İlkadım ilçesindeki lunaparkta meydana gelen bıçaklı saldırıda, yabancı uyruklu şahıslar arasında kavga çıktı. Kızlarını lunaparkta götüren ve kavgayı görünce ayırmak isteyen emekli uzman çavuş S.Y. (53) ile yabancı uyruklu M.S.H.A.B. (30) sırtlarının iki yerlerinden bıçaklandı. 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan yaralılar tedavi altına alındı.

Her iki yaralının da kavga ile ilgileri olmazken, polis olayla ilgili 14 yaşındaki yabancı uyruklu F.Q.S S.'yi gözaltına aldı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilen ve kendisi de kavgada elinden yaralanan çocuk, Samsun Adliyesine sevk edildi. Savcıya ifade veren çocuk serbest bırakıldı.

YENİDEN GÖZALTI TALİMATI VERİLMİŞTİ

Olayın güvenlik kamerası görüntüsünün ortaya çıkması üzerine savcı serbest bıraktığı yabancı uyruklu F.Q.S S.'nin yeniden gözaltına alınması talimatını verdi. Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yeniden gözaltına alınan çocuk bugün yine Samsun Adliyesine sevk edildi.

TUTUKLANMA TALEBİYLE MAHKEMEYE SEVK EDİLDİ, ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Savcı tarafından yeniden ifadesi alındıktan sonra bu kez tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk etti. Nöbetçi mahkemede ifade veren Iraklı çocuk mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

 

SIRADAKİ HABER
}