HaberlerASRİAD, Samsunspor'u ağırladı

ASRİAD, Samsunspor'u ağırladı

Asrın iş Adamları Derneği Samsun Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık ve beraberindeki heyeti ağırladı. Başkan Okudan ve üyeler, takıma destek olmak için kombine bilet alırken, daima Kırmızı-Beyazlı ekibin yanında olduklarını söyledi

ASRİAD, Samsunspor'u ağırladı

Başkan İsmail Uyanık, Samsunpor Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Taştimur ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Aslan, Asrın iş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun şubesini ziyaret etti. Samsunspor'u ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ASRİAD Şube Başkanı Furkan Okudan, "Samsunspor bu şehrin takımı, herkesin gururudur. Biz de takımıza maddi manevi her türlü desteğe hazırız. Ortak projelerde çalışmak isteriz" diye konuştu. Başkan Okudan ve üyeleri kombine bileti alarak loca için başvuruda bulundu. Daha sonra Başkan Okudan, hazırlanan özel tabloyu İsmail Uyanık'a hediye etti.

TARAFTAR SEVGİSİ BİR BAŞKA

Ziyarette konuşan Başkan İsmail Uyanık, "Samsunspor olarak hedefimiz yeni sezonda şampiyon olmak ve bir üst lige çıkmak. Bunun için mücadele edeceğiz" dedi. Basketbol Takımı Başantrenörü Taştimur ise, "Samsun'da tesisler açısından birçok ile göre çok şanlıyız. Daha önce 9 büyük takımda antrenörlük yaptım. Ancak Samsun'da taraftarın sevgisi bir başka. Özellikle son oynadığımız final maçında gelenler için dev ekran kurulmuştu ve bu unutulmaz bir anıydı benim için. Gelecek dönemde ailelerinde yer aldığı 'Eğlence ve Spor' sloganıyla basketbolu eski heyecanlı günlerine taşımak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Nurullah KIZILDAĞ

SIRADAKİ HABER
}