Haberlerİzmir HaberleriKitap kampanyasına destek olan gönüllüler ağaç dikti

Kitap kampanyasına destek olan gönüllüler ağaç dikti - İzmir Haberleri

İzmir'de, sosyal sorumluluk ve toplumsal kampanyalara verdiği destekle adından söz ettiren bir firma, şimdide 'Çocuklara Yepyeni Hikayeler Götürüyoruz' sloganıyla başlattığı kampanyaya destek olan gönüllülere fidan diktirdi.

Kitap kampanyasına destek olan gönüllüler ağaç dikti

Bir süre önce, 'Çocuklara Yepyeni Hikayeler Götürüyoruz' sloganıyla Kahramanmaraş'taki Kavşut İlköğretim Okulu ve Altınova Çiçek Ortaokulu-İlkokulu için toplanılan kitaplar kente gönderilmişti. Sektöre iş hayatı dışında toplumsal projelerde yer alan Es Group, bu kezde kampanyaya destek olan minik öğrencilere ışık olan her gönüllü için bir fidan diktirdi. Firma, İzmir-Bornova'da bulunan Işıkkent ağaçlandırma alanına her bir destekçi adına ayrı ayrı dikilen fidanlar için, teşekkürlerini iletmek için bir de sertifika gönüllülere sertifika gönderdi.
Toplumsal ve çevresel sorumluluklarının bilincinde olduklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Erol Demirbaş, 'Group olarak iş hayatındaki sorumluluklarımız ve hedeflerimizin dışında toplumsal sorunlara da eğilmemiz gerektiğinin bilinciyle çalışıyoruz. Bu doğrultuda eğitimden çevre sorunlarına kadar toplumsal farkındalık oluşturacak her projenin içinde bulunmaya gayret ediyoruz. Bir kuruluşun büyüklüğü çevresine sağladığı manevi değerle ölçülür' dedi.

SIRADAKİ HABER
}