HaberlerSamsun Hava Durumu HaberleriMeteorolojiden Samsun için son dakika uyarısı

Meteorolojiden Samsun için son dakika uyarısı - Samsun Hava Durumu Haberleri

Meteorolojinin Samsun için geçtiği son dakika hava durumu uyarısına göre, kentin doğu ilçelerinde kuvvetli yağış görüleceğinden ani sel, su baskını, yıldırım tehlikesi, ulaşımda aksamalar ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Meteorolojiden Samsun için son dakika uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan hava durumu uyarısına göre, Samsun'un doğu ilçelerinde kuvvetli (51-75 kg/m2) yağış görüleceğinden meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım tehlikesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Yapılan açıklamada, ''Samsun'un doğusu (Terme, Çarşamba, Salıpazarı) ile Ordu ve Giresun il genelinde bu akşam saatlerinden itibaren (22.08.2019 Perşembe) yarın (23.08.2019 Cuma) akşam saatlerine kadar aralıklı ve yerel olarak çok kuvvetli (51-75 Kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım tehlikesi, ulaşımda aksamalar ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır'' ifadeleri kullanıldı.

SIRADAKİ HABER
}