HaberlerSamsun HaberleriAvukatlar Samsun'da sahaya indi

Avukatlar Samsun'da sahaya indi - Samsun Haberleri

Samsun Barosu'nun ev sahipliğinde düzenlenen Avukat Spor Oyunları müsabakaları oynanan müsabaka ile başladı. Kocaeli Barosu ile karşı karşıya gelen Samsun Barosu ilk maçtan 4-0 mağlup ayrıldı

Avukatlar Samsun'da sahaya indi

BİN 700 SPORCU OLACAK

100. yılı etkinlikleri kapsamında Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen  Avukat Spor Oyunları müsabakaları Samsun Barosu’nun ev sahipliğinde oynanan müsabaka ile başladı. Etkinliğin açılış maçında Kocaeli Barosu Kulübü ile karşılaşan Samsun Barosu Kulübü, müsabakadan 4-0'lık yenilgiyle ayrıldı. Nuri Asan Tesisleri'nde oynanan çekişmeli müsabakada her iki takımın oyuncuları da seyircilere keyifli futbol izletti. 23-31 Ağustos tarihleri arasında Samsun'da düzenlenen Avukat Spor Oyunları müsabakaları 7 farklı branşta gerçekleşecek. 10 gün sürecek olan etkinliğe futbol branşında 39 takım katılım sağlarken, yaklaşık Bin 700 sporcu Samsun'da ağırlanıyor.

ONUR DUYDUK

Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz, Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Avukat Spor Oyunları müsabakalarına ev sahipliği yapmaktan onur duyduklarını ifade ederek," Böylesine önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Bu müsabakalardan dolayı yaklaşık bin 700 civarında misafirimizi Samsun'da ağırlıyoruz. Tüm müsabakaların dostluk ve kardeşlik içerisinde başladığı gibi, aynı şekilde dostluk çerçevesinde bitmesini temenni ediyoruz. Bizlere destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu etkinlikler hem Türkiye için hem de Samsun için gurur verici bir şey" dedi.

Nurullah KIZILDAĞ

 

SIRADAKİ HABER
}