HaberlerSamsun HaberleriMHP'de Samsun'un ilçesine yeni başkan

MHP'de Samsun'un ilçesine yeni başkan - Samsun Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından görevden alınan yönetim kurulu yerine Selami Aktaş başkanlığında yeni yönetim atandı.

MHP'de Samsun'un ilçesine yeni başkan

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ladik İlçe Başkanlığına  Selami Aktaş atandı. MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Verim alamadığımız ve İl Başkanlığımızla uyumlu çalışamayacakları ortaya çıkmış teşkilatlar ile devam etmeyeceğiz" dedi.

2023 VİZYONU DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞIYORUZ

Atamaya ilişkin olarak bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı olarak Milliyetçi Hareket Partisinin 2023 vizyonu doğrultusunda bize düşen görev teşkilatları en üst seviyede hazırlamaktır. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz çalışmaları Genel Merkezimize ilettik. Bu çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Eğitim odaklı öncelikli çalışmalarımızın hedefi teşkilatlarımızı ve meclis üyelerimizin eksikliklerini gidermek olacaktır. Uyum içerinde verimli çalışacağımız ilçe başkanlarımızla yolumuza devam edeceğiz. Bu kriterlere uymayan, uyum sorunu olan, 31 Mart yerel seçimleri sürecinde verim alamadığımız ve İl Başkanlığımızla uyumlu çalışamayacakları ortaya çıkmış teşkilatlar ile devam etmeyeceğimiz gibi yerlerine atanacak yeni teşkilat yönetimi ve başkanlarıyla hedeflerimize doğru ilerleyeceğiz" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}