HaberlerSamsun'un gururu yeniden şampiyon oldu...

Samsun'un gururu yeniden şampiyon oldu...

Birbirinden önemli müsabakalarda boy gösteren ve Samsun'un gurur simgesi haline gelen başarılı raket Kağan Özden, şehrimize yeniden şampiyonluk gururunu yaşattı. Kağan Özden Yaz Kupaları Türkiye Serilerinin son ayağında da şampiyon olmayı başardı

Samsun'un gururu yeniden şampiyon oldu...

DERECELERE DOYMUYOR

Samsun'un başarılı tenis sporcularından olan ve şehrimize defalarca büyük gurur yaşatan yetenekli raket Kağan Özden yeni bir başarıya imza atarak Yaz Kupaları Türkiye Serilerinin son ayağında da şampiyon olmayı başardı. İstanbul TED Spor Kulübünde düzenlenen 16 Yaş Kupasının Çift Erkekler Kategorisinde Şampiyon olan Kağan Özden, Tek Erkekler kategorisinde de çeyrek final oynama başarısı gösterdi. Kağan Özden, "Her zamankinden daha çok çalışarak Samsun'umuzun ismini tüm dünyaya duyuracağım. Hedefim daima zirveye oynamak" dedi.

GÖZÜ YİNE ZİRVEDE

Elde ettiği gurur verici başarının ardından Samsun'a dönen Kağan Özden, Play Tenis Kulübü Başantrenörü Seracettin Turan ve yardımcı antrenörler eşliğinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 16 Eylül Pazartesi günü Adana'da düzenlenecek TEB 14 Yaş Türkiye Şampiyonasına ve İstanbul'da gerçekleştirilecek Uluslararası turnuva niteliği taşıyan 14 Yaş Tenis Europa Turnuvası'nda Samsun'u temsil edecek olan başarılı raket Kağan Özden, bu müsabakalarda da gözünü şampiyonluğa dikti. Özden'in tek hedefi şampiyon olarak şehrimizi temsil etmek.

Nurullah KIZILDAĞ

 SIRADAKİ HABER
}