HaberlerBluuh Baby Spa Atakum'da açıldı

Bluuh Baby Spa Atakum'da açıldı

Uzman Psikolog, Evlilik ve Aile Danışmanı ve Bebek Masaj Eğitmeni Merve Özkal tarafından açılan Bluuh Baby Spa, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin de katılımıyla düzenlenen tören ile hizmet vermeye başladı

Bluuh Baby Spa Atakum'da açıldı

Avrupa’da oldukça popüler olan bebek spa merkezi kültürünü Türkiye’ye getiren ve İstanbul’dan başlayarak Türkiye’ye yayılmasını sağlayan Bluuh Baby Spa, Uzman Psikolog, Evlilik ve Aile Danışmanı ve Bebek Masaj Eğitmeni Merve Özkal tarafından Samsun’a da kazandırıldı. Atakum ilçesinde hizmet vermeye başlayan Bluuh Baby Spa’nın açılış törenine Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin yanı sıra vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Bluuh Baby Spa İşletme Sahibi Merve Özkal, Cemil Deveci ve açılışa katılan misafirlere salonu gezdirdi. Ayrıca bir bebek üzerinde uygulama yapan Özkal, Bluuh Baby Spa’nın verdiği hizmetleri ve uygulamaların bebekler için önemini anlattı.

SAMSUN’DA BİR İLKE İMZA ATTIK

Bluuh Baby Spa merkezinin Samsun için ihtiyaç olduğunu belirten Merve Özkal, “Avrupa’da oldukça popüler olan bu hizmeti Türkiye’ye getiren Bluuh Baby Spa ile tanıştıktan ve ülkenin de birçok yerinde hızla bu hizmetin verilmeye başladığını fark ettim. Samsun’da yaşayan annelerin de bundan faydalanabilmesi gerektiğini ve böyle bir hizmete ihtiyaç olduğunu düşünerek bu işletmeyi açma kararı aldım. Samsun’da yaşayan anneler bu konulara oldukça hassas ve ilgililer. Bu hizmet için farklı şehirlere giden aileler vardı. Bu durumda bizim Bluuh Baby Spa’yı Samsun’a kazandırma kararı almamızda etkili oldu ve Samsun’da bir ilke imza atarak Bluuh Baby Spa’yı hizmete açtık. Bluuh Baby Spa Hollanda, Almanya gibi birçok Avrupa ülkesinde oldukça yaygın olan bebek spa merkezi kültürünü Türkiye’ye getiren ilk firmadır. 2017 yılında İstanbul, Florya merkezli olarak kurulan Bluuh Baby Spa gördüğü yoğun ilgi ve verdiği profesyonel hizmet sayesinde kısa süre içerisinde ülkenin birçok yerine 18 adet franchise vermiştir. 0-10 ay arası bebekler ile annelerin birlikte yapabileceği aktivitelerin sınırlı olması ve spa seanslarının bu anlamda bir çeşitlilik olanağı sağlayarak bebekler üzerinde gösterdiği olumlu etkiler spa merkezlerinin yoğun ilgi görmesindeki en önemli faktörler olmuştur. Çünkü seanslarımızda sadece bebekler ile ilgilenmiyor ayrıca aile bireylerine masaj eğitimi veriyor ve ebeveyn ile bebek arasındaki bağın güçlenmesini de sağlıyoruz” dedi.

Yaşar TUNCEL

EN ÇOK OKUNANLAR

Lider Samsunspor, galibiyet yolunda... İşte maç kadrosu

1 Lider Samsunspor, galibiyet yolunda... İşte maç kadrosu

Samsunlular dikkat! O ilçelere kar yağışı uyarısı

2 Samsunlular dikkat! O ilçelere kar yağışı uyarısı

Pendikspor - Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

3 Pendikspor - Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Samsun'da çıkan yangın sonrası fabrika küle döndü

4 Samsun'da çıkan yangın sonrası fabrika küle döndü

Samsun'daki vahşi cinayetle ilgili flaş gelişme

5 Samsun'daki vahşi cinayetle ilgili flaş gelişme

Samsun'daki fabrika yangınında işçiler gözyaşlarını tutamadı

6 Samsun'daki fabrika yangınında işçiler gözyaşlarını tutamadı

Samsun'da fabrikada yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı

7 Samsun'da fabrikada yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı

Samsun'daki fabrika yangınında faciadan dönüldü

8 Samsun'daki fabrika yangınında faciadan dönüldü

Ertuğrul Sağlam, Store 55'i gezdi

9 Ertuğrul Sağlam, Store 55'i gezdi

Samsun'daki vahşi cinayetin sırrı açığa çıktı... İşte kan donduran detaylar

10 Samsun'daki vahşi cinayetin sırrı açığa çıktı... İşte kan donduran detaylar


SIRADAKİ HABER
}