HaberlerSamsunspor HaberleriAykut Çepni taraftara çağrıda bulundu... 'Son güne bırakmayın'

Aykut Çepni taraftara çağrıda bulundu... 'Son güne bırakmayın' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Aykut Çepni, Pazar günü oynanacak Pendikspor maçı ile ilgili taraftara çağrıda bulundu. Çepni, 'Bilet alma işlemlerinizi son güne bırakmayın' dedi

Aykut Çepni taraftara çağrıda bulundu... 'Son güne bırakmayın'

YOĞUN İLGİ BEKLİYORUZ

Pazar günü evinde Pendikspor ile ilk kez taraftarının önüne çıkacak olan Samsunspor'da Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Çepni, önemli çağrı da bulundu. Gümüşhane deplasmanından 3 puanla dönen Samsunspor bu hafta ilk kez taraftarının önüne çıkacağını belirten Aykut Çepni, "Pazar günü saat 19.00’da oynayacağımız karşılaşma bu sezon takımımızın evimizde oynayacağı ilk maç olacak. Bu nedenle taraftarlarımızdan yoğun bir ilgi bekliyoruz. Biletlerimiz satışa çıktı. Taraftarlarımızdan ricamız biletlerini son güne bırakmasınlar. Son gün oluşabilecek yoğunluğa maruz kalmamaları için biletlerini şimdiden alsınlar” dedi.

MAĞDUR OLMAYIN

Samsunspor taraftarının takımımız için önemli bir güç olduğunu ifade eden Aykut Çepni, “Samsunspor taraftarı tüm Türkiye’nin bildiği ve saygı duyduğu bir üne sahip. Onlar her zaman takımımıza hem iç sahada hem deplasmanda destek veriyor. Bu sezonun ilk iç saha maçında da tribündeki yerlerini alıp takımımıza artı bir motivasyon sağlayacaklardır. Bundan hiçbir kuşkumuz yok. Onlardan tek ricamız 6222 sayılı yasaya uygun hareket etsinler. 90 dakika boyunca sadece takımımızı destekleyip oyuncularımıza moral versinler. Alkollü, kesici ve delici aletlerle stadyuma gelmesinler" diye konuştu.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}