HaberlerSamsunspor HaberleriGökhan Alsan'dan Samsunspor maçına davet! 'Gözü kara bir oyuncuyum'

Gökhan Alsan'dan Samsunspor maçına davet! 'Gözü kara bir oyuncuyum' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un flaş transferlerinden biri olan Gökhan Alsan, Pendik maçı öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Gökhan, 'Samsunspor'a çok iyi katkılar vermeye geldim. İki yönlü oynayabilen, sert, agresif gözü kara bir oyuncuyum' dedi

Gökhan Alsan'dan Samsunspor maçına davet! 'Gözü kara bir oyuncuyum'

EL BİRLİĞİYLE ÜST LİGE ÇIKACAĞIZ

Samsunspor'da 'Bire1' programının konuğu olan Gökhan Alsan iddialı açıklamalarda bulundu. Taraftarın önüne çıkmayı sabırsızlıkla beklediğini ifade eden Gökhan Alsan, "Gözü kara, hiçbir şeyden korkmayan bir oyuncuyum. Samsunspor’a çok büyük katkılar vereceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Samsunspor ile birlikte bana 13-14 tane teklif vardı. Buraya gelmemdeki en büyük etken Samsunspor’un başarıya aç bir takım olmasıydı. El birliği ile bu takımı inşallah bir üst lige çıkartacağız" dedi.

YILDIZIMIZ HOCAMIZLA BARIŞACAK

Alsan, "Oradan da bir Süper Lige çıkartmayı düşünüyoruz. Taraftarlarımızın önüne çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Onlara güzel futbol ve mücadele izleteceğimizden şüpheleri olmasın. Herkesi maça bekliyoruz. İrfan hoca nasıl saha kenarında hırslı, agresif ve kazanmak istiyorsa aynı şekilde bende sahada hırslı, agresif ve kazanma arzusu yüksek olan bir oyuncuyum. Yani yıldızımız hocamızla barışacak. Bu sezon iç sahadaki ilk maçımız ve taraftarımız ile birlikte 3 puanımızı alacağız" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}