HaberlerBahçeşehir'de ders zili çaldı

Bahçeşehir'de ders zili çaldı

Samsun Bahçeşehir Koleji 2019-2020 eğitim öğretim yılına 19 Mayıs ve Atakum Kampüsü idareci ve öğretmenlerinin hazır bulunduğu bir törenle Atatürk Anıtı'na çelenk sunarak 'Merhaba' dedi

Bahçeşehir'de ders zili çaldı

Samsun Bahçeşehir Koleji, 2019-2020 eğitim öğretim yılına Atatürk Anıtı’nda düzenlediği törenle 'Merhaba' dedi. 19 Mayıs ve Atakum Kampüsü idareci ve öğretmenlerinin hazır bulunduğu törende Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

ATATÜRK İLKELERİ DOĞRULTUSUNDAYIZ

Bahçeşehir Koleji Karadeniz Bölge Koordinatörü Sayın Savaş Boyar, törende anıt şeref defterini imzaladı. Daha sonra günün anlam ve önemiyle ilgili bir konuşma yapan Boyar, "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda hız kesmeden çağdaş nesiller yetiştirmeye devam eden Bahçeşehir Koleji yeni dönemine de aynı ilkelerle ve kararlılıkla hazırdır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, gelecekte hem ülkemizi hem de dünyayı yönetecek lider adaylarıdır. Sizlerin bize emaneti olan çocuklarımızı, memleket sevgisi ile yoğrulmuş, ülkemize faydalı bireyler olma amacı ile dünya ile çalışan, dünya ile konuşan, dünya ile yarışan birer dünya vatandaşı olarak yarınlara hazırlamak öncelikli görevimizdir. Bu ülkenin yarını çocuklarınız bizlere emanettir. Onları dünya vatandaşı kılacak eğitim ve öğretim programlarıyla donatmaksa bizlerin birinci vazifesidir" ifadelerini kullandı.

BAHÇEŞEHİR, EĞİTİME YÖN VERİYOR

Boyar, Bahçeşehir'in büyük bir aile olduğunu belirterek, "Kıymetli katılımcılar kurtuluşun ilk meşalesinin yakıldığı şehir Samsun’umuzda eğitime, öğretime yön veren güçlü bir kurum olmanın, sizlerin güvenini kazanmanın haklı gururuyla hepinizi en içten saygı ve sevgilerimle selamlıyor, Ata’mızın manevi huzurunda yeni eğitim ve öğretim yılımızın ülkemize, insanımıza hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu. Tören çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sona erdi.

SIRADAKİ HABER
}