HaberlerSamsunspor HaberleriMustafa Aztopal: 'Yine aynı senaryolar tekrarlanıyor'

Mustafa Aztopal: 'Yine aynı senaryolar tekrarlanıyor' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, 'Geçtiğimiz sezonda birçok örneğini gördük. Yerden kalkmak bilmeyen takımlar beni korkutuyor. Aynı senaryolar tekrarlanıyor. Buna önlem almamız gerekiyor, hedefimiz belli o da şampiyonluk' dedi

Mustafa Aztopal: 'Yine aynı senaryolar tekrarlanıyor'

Ligde elde ettiği 2 galibiyet ile hedefine emin adımlarla ilerleyen Samsunspor'da yüzler gülüyor. Özel işleri nedeniyle Ankara'da bulunan Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Spor Servisi Müdürümüz Salim Yıldız'a özel açıklamalarda bulundu. Pendikspor maçında oyuncuların sırf dakikalardan çalmak adına yerden kalkmadığını belirten Mustafa Aztopal, "Geçen sezonda aynı senaryoları çok izledik. Bize karşı rakipler bu tür bir organize içerisine giriyor" dedi.

ŞAMPİYONLUK ATEŞİ DİRİ TUTULMALI

Sezona şampiyonluk parolasıyla başladıklarını ve bu sezon istediklerini alacaklarını söyleyen Aztopal, "Yapılan 8 nokta transfer bu takımın değerine değer katmıştır. Hocamıza ve teknik ekibimize sonuna kadar güveniyoruz. Gidilecek hedef belli o da şampiyonluk. Başka hiçbir düşüncemiz yok. 19 Mayıs Stadı'na gelen 18 bin taraftarımızın ayağına sağlık ama bu sayının daha da artmasını bekliyoruz. Birlikten güç doğar, yaktığımız bu ateşi hep birlikte diri tutalım" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}