HaberlerSamsun HaberleriMHP teşkilatlarında değişim rüzgarı! Tekkeköy'de Kısa dönemi

MHP teşkilatlarında değişim rüzgarı! Tekkeköy'de Kısa dönemi - Samsun Haberleri

Teşkilatlarda değişim rüzgarı esen Milliyetçi Hareket Partisi'nde Samsun Tekkeköy İlçe Başkanlığına Köksal Kısa atandı

MHP teşkilatlarında değişim rüzgarı! Tekkeköy'de Kısa dönemi

Milliyetçi Hareket Partisinde geçtiğimiz günlerde Samsun'da Ladik ve Tekkeköy yönetimleri görevden alınmış, Ladik İlçe Başkanlığına Selami Aktaş ve yeni ilçe yönetim kurulu atanmıştı. Bugün de görevden alınan Tekkeköy İlçe Başkanlığına Köksal Kısa başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun ataması yapıldı.

YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLANDI

Atama münasebetiyle Tekkeköy'e Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Önder Subaş, Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Mert Bahar, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Harun Karapıçak ve teşkilat üyeleri gitti. Başkan Yardımcısı Subaş İlçe Başkanı olarak atanan Köksal Kısa’ya ve yeni ilçe yönetimine yeni görevlerini tebliğ etti. Tekkeköy İlçe Başkanlığına yeni atanan Köksal Kısa’nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri olarak; Mümin Kılınç, Güven Apaydın, Nizamettin Odabaş, Ertuğul Eren, Engin Çetin, Sezgin Boz, Mehmet Bayrakçı, Hasan Eren, Murat Yeksoy, Semih Kısa, Sabri Abacı, Süleyman Kılınç, Osman Güneş, Hüseyin Köksal, Rasim Doğan, Hüseyin Ateş, Mustafa Cengiz, Mehmet Aslan, Emsal Doğan, Ahmet Öztürk, Veysel Çetin, Semih Ekşioğlu, Havva Soylu, Halil Karakaş, Hakan Kakal, Hakan Gül, Ali Uçak, Mithat Dolu, Hakan Şipşak, Şenol Pekdemir, Osman Dilaver, Rıza Muti, Kaya Kıllı atandı.

UYUM VE DİSİPLİN

Atamaya ilişkin olarak açıklama yapan İl Başkanı Abdullah Karapıçak yaptığı açıklamada, "Bizim için en önemli ili kriter uyum ve disiplin. Milliyetçi Hareket Partisinin ‘2023 Lider Ülke Türkiye’ vizyonuna birlik ve beraberlik içinde ulaşmak adına Milliyetçi Hareketin Teşkilat değerlerine ilave olarak Samsun özelinde uyum ve disipline ihtiyacı vardır. Bunu sağlamak için bu nöbet değişimleri Genel Merkezimizin uhdesinde gerçekleştiriliyor" ifadelerimni kullandı.

SIRADAKİ HABER
}