HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da kazılan yol kapatılmadı

Samsun'da kazılan yol kapatılmadı - Samsun Haberleri

Samsun'un Canik ilçesinde geçen hafta SASKİ tarafından yapılan altyapı çalışmalarının ardından asfaltlanmadan bırakılan ve dev çukurlarla sürücülere zor anlar yaşatan yol tepki çekiyor

Samsun'da kazılan yol kapatılmadı

HABERİN GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Samsun'un Canik ilçesinde Ali Rıza Bey Bulvarı ile 100. Yıl Bulvarı'nın kesiştiği kavşakta, geçen hafta SASKİ tarafından altyapı çalışması yapılmıştı. Çalışmalar nedeniyle bölgeye çıkan yollar kesilmiş ve trafiğe kapatılmıştı. Kavşaktaki çalışmaların aynı gün sona ermesinin ardından trafiğe açılan noktada, herhangi bir asfaltlama çalışması yapılmaması nedeniyle yol köstebek yuvasına döndü.

NEDEN İŞLER YARIM YAPILIYOR?

Altyapı çalışmaları nedeniyle SASKİ'nin getirdiği kepçelerin kazdığı yolda, daha sonra herhangi bir bakım yapılmaması nedeniyle oluşan dev çukurlar vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Çalışmaların sona ermesinin ardından bir haftalık süre geçmesine rağmen, herhangi bir çalışma yapılmayan kavşaktan şikayetçi olan vatandaşlar da, yetkilileri göreve çağırdı. Vatandaşlar, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarda, "Neden artık her iş yarım oluyor?" ifadelerini kullandı.

Şükrü Berk ASKAR / özel haber

SIRADAKİ HABER
}