Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Sarıcaoğlu, Bursa'daki Kavaklılarla buluştu

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Bursa Yaşar Doğu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin geleneksel 4. tirit gecesi programına katıldı.

Sarıcaoğlu, Bursa'daki Kavaklılarla buluştu

Bursa'da faaliyet gösteren Yaşar Doğu Derneği’nin daveti üzerine programa katılan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Kavaklı vatandaşlarımızın her il ve ilçede göstermiş oldukları birlik ve beraberlikleri ile gurur duyuyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Programa Kavak’tan misafir olarak, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz, Samsunlu Fehmi lakabıyla bilinen Fehmi Mamal ve Yaşar Doğu'nun oğlu Prof. Dr. Gazanfer Doğu katıldı.

Programda Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu 2015 yılı içerisinde Kavak'a kazandırdıklarını Bursa'da yaşayan Kavaklı hemşehrilerine sunum eşliğinde anlattı ayrıca Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti: "2 yıl içerisinde ilçemizde çok ciddi işler yaptık. Bunlar daha başlangıç ilçemiz için ne söz verdiysek zamanla hepsini bir bir yapacağız. Kavak için en büyük sorun istihdam sorunuydu çok şükür bu sorunu yavaş yavaş aşıyoruz. Çok yakın zamanda ilçemizde daha ciddi yatırımlar ile sizlerin karşısına çıkacağız. Kavak'ın artık kaderi değişecek. Beni burada ağırladığınız için ve ayrıca can kulağı ile beni dinlediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığım bu enerji ile Kavak için çok daha fazlasını yapacağıma söz veriyorum. Bu güzel organizasyonu düzenleyen Bursa Yaşar Doğu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dursun Koç ve ekibine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Programda konuşan Kavak Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz, "Bursa Yaşar Doğu Derneğimizi de Federasyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Kısa sürede çığ gibi büyüyerek çoğalan derneklerimizle gurur duyuyoruz. Tirit yemekleri bahanedir. Önemli olan bu yemeklerde Kavaklı hemşehrilerimizin bir araya gelip birbirlerini tanıması gücünün farkında olması ve bunu vatan millet ve memleket için kullanmasıdır" ifadelerini kullandı.

Çok sayıda kişinin katıldığı programda Başkan Sarıcaoğlu’na Bursa'da yaşayan Kavaklılar yoğun ilgi gösterdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 46 farklı isim

1 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

2 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

3 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

4 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

5 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

6 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsunspor Samsunsporda olağan kongre haziran sonu

7 Samsunspor: Samsunspor'da olağan kongre haziran sonu

Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

8 Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

Elazığda Başhekime silahlı saldırı

9 Elazığ'da Başhekime silahlı saldırı

Uyuşturucuya karşı kano ile Karadenize açılan şahıs Samsuna ulaştı

10 Uyuşturucuya karşı kano ile Karadeniz'e açılan şahıs Samsun'a ulaştı


SIRADAKİ HABER