HaberlerMilletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'dan gençlere tavsiye

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'dan gençlere tavsiye

Gençlerle bir araya gelen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Zorluk çekmeden, çok çalışmadan, kendimizi geliştirmeden, işimizi severek gönülden yapmadan başarı basamaklarını atlamamız mümkün değil' dedi

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'dan gençlere tavsiye

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, gençlerle bilgi ve tecrübelerini paylaştı. İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, başkanlığında gerçekleşen yönetim kurulu toplantısı il başkanlığında yapıldı.  Gençlere ümitsizliğe kapılmadan çok çalışma, günümüz şartlarına göre donanımlarını artırma, sürekli eğitim konularında tavsiyelerde bulunan Milletvekili Yılmaz, Türkiye'nin gençlere her zaman büyük bir güven duyduklarını söyledi.

ZOR AMA İMKANSIZ DEĞİL

AK Parti siyasetinde her bir gencin talep ve önerinin öncelikli olduğuna vurgu yapan Yılmaz, "Gençlerimizin öneminin farkındayız ve her zaman yanlarındayız. Onlar yarın hepimizin yerine gösterdikleri başarı ile gelecekler. Bizler de gençtik, zorlu bir hayat mücadelesinin ardından çeşitli kariyerler yaparak bu günlere kadar geldik. Zorluk çekmeden, çok çalışmadan, kendimizi geliştirmeden, işimizi severek gönülden yapmadan başarı basamaklarını atlamamız mümkün değil.   Halkımıza, vatanımıza en iyi hizmeti vermek istiyorsak zorluklara sıkıntılara da talip olmalıyız. Ülkeye en iyi hizmeti sunmak büyük sorumluluklar istemektedir. Dertlerle dertlenmek, mutluluklarla mutlu olmak, sorunları çözmek için çaba harcamak, önceden önlem almak gibi önemli hassasiyetleri başarı ile yerine getirmeliyiz. Yüreğimizi ortaya koymadan sevgi beslemeden, hedeflerimizi doğru çizgide ilerletmeden bunları başarmakta mümkün değil. Hayat tecrübesini kazanmış doğru kişilerle istişare noktası ise vazgeçilmez bir unsur. Konuşmalıyız, paylaşmalıyız doğruyu bulmaya odaklanmalıyız. Ayrıca, AK Parti bünyesinde hiçbir ayrım yapılmadan gençlere değer verilerek, hayata hazırlanmaları en iyi yerlere gelmeleri için resmen bir seferberlik ilan edilmiştir. Eğitimlerinden, iş hayatlarına kadar her alanda onlara kolaylık sağlayacak bir el uzatılmıştır. Bugünün gençleri yarınımızın liderleri, bilim insanları, siyasetçisi, mühendisleri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}