HaberlerHavza'nın turizm potansiyeli konuşuldu

Havza'nın turizm potansiyeli konuşuldu

Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürü İpekdal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti. Ziyarette, Havza'nın turizm potansiyeli konuşuldu

Havza'nın turizm potansiyeli konuşuldu

Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürü İpekdal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında gerçekleşen ziyarette, İpekdal ve Özdemir bir süre ilçede turizm faaliyetlerini geliştirmek için yapılabilecekler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

İŞ BİRLİĞİ VURGUSU

Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürü İpekdal, Havza’nın termal kaynakları ve tarihi değerleri ile Samsun’un turizm potansiyeline önemli değerler katığını belirterek, "İlçemizde turizm faaliyetlerini geliştirmek adına yapılması gereken ne varsa yapılacak" dedi. Özdemir ise ilçenin termal suları ile hem termal hem de sağlık turizmi ile Samsun’a katkı sunduğunu belirterek, "İlçemizde bunların yanı sıra tarihi değerleri ile de önen çıkan bir yer. Bu değerlerimizi tanıtmak ve bölgemize turist çekmek için gerekli her türlü iş birliğine açığız" ifadelerini kullandı.

 SIRADAKİ HABER
}