HaberlerTrabzon haberMerakları ölümle sonuçlandı

Merakları ölümle sonuçlandı - Trabzon haber

Trabzon'un Çaykara ilçesinde kardeşlerin araba merakı ölümle sonuçlandı.Babalarının Azerbaycan'dan gelen arkadaşının otomobilini alarak yola çıkan 16 yaşındaki Yunus Emre Kurt ve 11 yaşındaki Hamza Kurt iki kardeşin içinde bulunduğu araç uçuruma yuvarlandı. Kardeşlerden biri öldü, diğeri yaşam mücadelesi veriyor.

Merakları ölümle sonuçlandı

Trabzon'un Çaykara ilçesi Taşkıran mahallesindeki evlerine Azerbaycan'dan ziyarete gelen babalarının arkadaşının otomobilini alan 16 yaşındaki Yunus Emre Kurt yanındaki 11 yaşındaki kardeşi Hamza Kurt ile bu sabah yola çıktı.

UÇURUMA YUVARLANDI

Bir süre sonra Yunus Emre Kurt'un kullandığı otomobil direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu yaklaşık 250 metrelik uçuruma yuvarlanarak dereye kadar indi. Otomobilde bulunan Hamza Kurt otomobilden dışarıya fırlarken, kaza sonrası olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

YUNUS EMRA KURT HAYATINI KAYBETTİ

Araçtan dışarı fırlayan Hamza Kurt yaralı olarak hastaneye sevk edilirken, otomobil içinde dereye kadar uçan sürücü Yunus Emre Kurt araç içinde hayatını kaybetti. Kazayla ilgili inceleme sürüyor.

 SIRADAKİ HABER
}