HaberlerKalkınma için desteğe hazırız

Kalkınma için desteğe hazırız

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Ekonomimizin güçlenmesi iktisadi kalkınmanın sağlanması önceliğimiz. Bu kapsamda iktisadi kalkınma için her türlü desteğe hazırız' dedi

Kalkınma için desteğe hazırız

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Organize Sanayi Bölgesi'nde SAMPA Otomotiv'i ziyaret etti. 116 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve 30 bine yakın ürün çeşidi ile sektörde yer alan firmanın Genel Müdürü Bülent Üstündağ'dan bilgi alan Yılmaz, fabrikayı gezdi, üretim faaliyetlerini yerinde gördü. Önceki dönem Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel'in de eşlik ettiği Milletvekili Yılmaz, üretime katkı sağlayan firmalarla buluşarak çalışmaları yerinde gördüklerini, talep ve önerileri dinlediklerini söyledi.

KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

Üretimin önünde hiçbir engelin olmasını istemediklerini ve iş insanlarını ziyaret ederek istidam, üretim, iktisadi kalkınmada birliktelik sağlamaya çalıştıklarını ifade eden Milletvekili Yılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Ekonomimizin güçlenmesi iktisadi kalkınmanın sağlanması önceliğimiz. İş aş olanaklarının, yerli üretimin, ihracattın artırılması hem kentimiz hem de ülke ekonomisi için hayati önem taşımaktadır.  Bu süreçte üretimde 'ben de varım', 'yatırım yapacağım' diyen herkese kapımız sonuna kadar açık. El ele vererek gönülden katkı için bizler hazırız."  Yılmaz, Türkiye ekonomisinin güçlenme sürecini devam ettirdiğini, açıklanan Yeni Ekonomi Programı'nın  bunun en güçlü sinyalleri olduğunu da vurguladı.

 

SIRADAKİ HABER
}