Haberler 'Şampiyonlar Gibi' beslendiler

'Şampiyonlar Gibi' beslendiler

Beko'nun Samsun'da bulunan Mavi Hayat bayisinde, çocuklar için keyifli bir etkinlik düzenlendi. Beko'nun çocukların iyi ve sağlıklı beslenmeye teşvik etmek amacıyla yürüttüğü 'Eat Like a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen' girişimi kapsamında çocuklarla birlikte sağlıklı yemekler hazırlandı

 'Şampiyonlar Gibi' beslendiler

Beko, ana sponsoru olduğu FC Barcelona ile birlikte çocuk obezitesine karşı yürüttüğü “Eat Like a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen” girişimi kapsamında, Samsun Atakum’da bulunan Mavi Hayat Ticaret A.Ş. bayisinin önderliğinde bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Samsun Sınav ve Doğa kolejlerinde okuyan 25 ilkokul öğrencisi katıldı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Öğrenciler, Beko’nun BKK 3094 TB Crystal Blender’ı eşliğinde şefle birlikte keyifle sağlıklı içecekler hazırladı. 800 Watt yüksek performanslı, şık tasarımlı Crystal Blender ile hazırlanan ıspanaklı ve elmalı sağlıklı içecekler çocuklar tarafından büyük ilgi gördü. Tüketicilerinin sağlıklı ve iyi bir yaşam sürmelerini hedefleyen Beko, ana sponsoru olduğu FC Barcelona ile iş birliği ile çocuk obezitesine karşı dünya çapında Eat Like a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen girişimini sürdürüyor. Girişim, çocukları iyi ve sağlıklı beslenmeye teşvik etmeyi ve ebeveynlere bu konuda yol göstermeyi amaçlıyor.

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}