HaberlerSamsun Haber: TIR'da can pazarı: Sıkıştığı yerden güçlükle çıkarıldı

Samsun Haber: TIR'da can pazarı: Sıkıştığı yerden güçlükle çıkarıldı

Samsun Haber: Samsun'da komyonla çarpıştıktan sonra şoför mahallinde sıkışan TIR'ın sürücüsü, yaklaşık 1 saat süren çalışma sonucu bulunduğu yerden güçlükle çıkarılabildi.

Samsun Haber: TIR'da can pazarı: Sıkıştığı yerden güçlükle çıkarıldı

Samsun Haber:Samsun'un Canik İlçesi Toptepe Mahallesi'nde kamyon ile çarpışan TIR devrildi. Şoför mahallinde sıkışan sürücü, yaklaşık 1 saat süren çalışma sonucu bulunduğu yerden güçlükle çıkarılabildi.

TIR İLE KAMYON ÇARPIŞTI

Samsun'dan Ordu yönüne giden 33 yaşındaki Ali Karagöz’ün kullandığı 55 SJ 596 plakalı TIR ile Bayram Öztürk yönetimindeki 41 UL 295 plakalı kamyon, yan yana giderken henüz belirlenemeyen bir nedenle çarpıştı.

ŞÜRÜCÜ SIKIŞTI

Çarpışmanın etkisiyle kontrolden çıkıp yan yatan 55 SJ 596 plakalı TIR köprü boşluğuna girdi. TIR sürücüsü Ali Karagöz, şoför mahallinde sıkışınca, olay yerine itfaiye ve AFAD ekipleri ile cankurtaran sevk edildi.

GÜÇLÜKLE ÇIKARILDI

TIR'da sıkışan sürücü, itfaiye ve AFAD ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren çalışması sonucu bulunduğu yerden güçlüklü çıkarılabildi. Sürücü Karagöz, cankurtaranla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}