HaberlerSamsunspor haberYıldırım kardeşler Samsunspor forması dağıtacak

Yıldırım kardeşler Samsunspor forması dağıtacak - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın kızı ve oğlu Samsun'da 3 okulda forma dağıtacak.

Yıldırım kardeşler Samsunspor forması dağıtacak

Garip-Zeycan Yıldırım Vakfı'nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın oğlu Jasper Yıldırım ve kızı Zeycan Rochelle Yıldırım, Tekkeköy ilçesindeki 3 köy okulunda forma dağıtımı yapacak.  Vakıf’tan Zeycan Yıldırım, Jasper Yıldırım ve Ayşegül Ataç, Samsun’un Tekkeköy ilçesinde bulunan Yaylageriş, Ali Osman Gür ve Yağbasan İlkokullarında okuyan 1. ve 2. sınıf öğrencileriyle bir araya gelerek forma hediye edecek.

MAÇA DAVET

Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı bu etkinlikle Türkiye’nin spor kenti olan Samsun’un köylerinde yaşayan miniklere spor sevgisini aşılamayı ve kendi şehirlerinin takımı olan Samsunspor’la bağ kurmalarını amaçlıyor. En önemli hedeflerinden biri kırsal bölgelerde yaşayan çocukların büyük şehirlerdeki çocuklarla eşit imkanlara sahip olmasına katkıda bulunmak ve tüm çocukların yetişme döneminde sosyal anlamda yaşam kalitesini yükseltmek olan Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı, bu ziyaretinde köy okulunda okuyan minikleri, aileleri ve öğretmenleriyle birlikte maça davet edecek.

Organizasyonda Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya ve okul müdürlerine isimlerinin yazılı olduğu forma ve atkı hediye edilecek.SIRADAKİ HABER
}