HaberlerSamsunspor haberSamsunspor'da şok! İsmail Uyanık istifa etti

Samsunspor'da şok! İsmail Uyanık istifa etti - Samsunspor haber

Yılport Samsuspor'da İsmail Uyanık, Samsunspor A.Ş.'deki görevinden istifa etti.

Samsunspor'da şok! İsmail Uyanık istifa etti

 

Samsunspor: Yılport Samsunspor'daİsmail Uyanık, Samsunspor A.Ş’deki görevindenistifa ettiğini açıkladı. Uyanık yaptığı açıklamada, ''Şirketten ve Samsunspor'da üstlendiğim vazifeden bugün ayrılma günü, vedalaşma günü. Samsunspor'da oluşmaya başlayan çift başlılığın zarar verdiğini görüyorum ve artık burada durmanın fayda değil zarar getireceğinin farkındayım.  Geçen Hafta İstanbul'a gittiğimde Yüksel Yıldırım Beyle bu konuyu konuşmuştuk. Karşılıklı birbirimizle ilgili sıkıntılarımız var. Devamında bu akşam için birebir toplantı tertip etmiştik. Fakat dün gece saatlerinde sosyal medyada çıkan bazı mesajlardan sonra artık konuşacak da bir şeyin kalmadığı ortaya çıktı. Dolayısıyla Samsunspor'daki ortaklığımdan, Samsunspor için yapmaya çalıştığım bütün görevlerden ayrılıyorum, bırakıyorum hepsini. Samsunspor için daha iyi olacağını düşünüyorum, tek başlılık olduğu zaman Samsunspor'un daha iyi yönetileceğini düşünüyorum.'' dedi.

Uyanık, konuşmasının sonunda şirket yönetimdeki görevini bıraktığını, Samsunspor Kulübü Derneği’ndeki başkanlık görevinin devam ettiğini belirterek sözlerini sonlandırdı.

Uyanık, bırakma kararının ardından toplantıya gelen taraftar ile vedalaştı. Samsunsporlu futbolcular da Uyanık’ın toplantısında kulüp binası önünde hazır beklediler.

 SIRADAKİ HABER
}