HaberlerSamsunspor haberSamsunspor'un futbol şehitleri Millet Bahçesi'nde yaşatılacak

Samsunspor'un futbol şehitleri Millet Bahçesi'nde yaşatılacak - Samsunspor haber

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ''Kazada hayatını kaybeden Samsunspor futbolcularını ve teknik futbol adamımız için Millet bahçesinde onların hatıralarını yaşatacağız'' dedi.

Samsunspor'un futbol şehitleri Millet Bahçesi'nde yaşatılacak

Samsun'da, amatör branşlarda dereceye giren ve madalya kazanan sporculara ödül töreni düzenlendi. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından, Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen törende Samsun Amatör Ligi'nde 2019 yılında şampiyon olan takımlara ve amatör branşlarda dünya ve Avrupa şampiyonalarında başarılı olan sporculara ödülleri verildi. 

MİLLET BAHÇESİ'NE SAMSUNSPOR HATIRASI

Ödül törenine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir yaptığı konuşmasında, ''Samsun sporda bir markadır. Ama o markanın da özellikleri var. Kazada hayatını kaybeden Samsunspor futbolcularını ve teknik futbol adamımız için Millet bahçesinde onların hatıralarını yaşatacağız. Samsun'da özellikle amatör futbolun hemen hemen her alandaki sporu çok yaygın ve etkin bir şekilde gençlerimize sunduğumuz bir alandır. Samsun şuanda Türkiye'de spor alt yapı noktasında en mükemmel şehirdir'' dedi.SIRADAKİ HABER
}