HaberlerSamsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü'den taraftara çağrı

Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü'den taraftara çağrı

Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Bandırmaspor maçına '1 puan yetiyor' düşüncesiyle çıkmayacaklarını belirtti. Özköylü, 'Taraftarımız 12. adam olarak görevini sonuna kadar yapacaktır' dedi

Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü'den taraftara çağrı

Samsunspor: FIRSATLAR ELİMİZE GEÇTİ

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Bandırmaspor maçının artık final olduğunu söyledi. Deneyimli teknik adam, "Keşke bu maça rahat çıkabilseydik. Bunun için fırsatlar elimize geçti ama değerlendiremedik. Öne geçip kaybettiğimiz maçlardan birisini kazanabilseydik bunu başarabilecektik. Bu durumda da rahat rahat keyifle maç oynayacaktık. Şimdi ise iki takım kümede kalma adına maça çıkacak. Kendi sahamızdaki bu maçta gerçek kimliğimiiz ortaya koymamız gerekiyor" diye konuştu.

GEÇMİŞ MAÇLARI UNUTMALIYIZ

Özköylü, "Son haftalarda oyuncularımıza kızdığım en önemli konu haftalık performansımızın değişmesi. Giresun maçında rakibe pozisyon vermeyen bir takım, Göztepe maçında ikinci yarı dağıldı ve 4 gol yedi. Takımların genel bir çizgisi olmalı, bu kadar dalgalanma olmamalı. Ama artık herşeyi bir kenara bırakma zamanı. Geçmişi unutacağız. Oyuncularıma güveniyorum, inanıyorum. İnşallah mutlu bir şekilde maçı tamamlayacağız. Taraftarımız 12. adam olarak görevini sonuna kadar yapacaktır" dedi.

BERABERLİĞE ÇIKMAYACAĞIZ

Maça kesinlikle beraberlik için çıkmayacaklarını belirten deneyimli çalıştırıcı, şöyle devam etti: "İpler bizim elimizde. Puan olarak önde olan biziz. Ancak bize 1 puan yetiyor ama öyle bakmayacağız. Duruşumuzu, oyunumuzu karekterimizi ortaya koyup, nasıl bundan önce kazandıysak, Bandırmaspor maçına da öyle çıkacağız. 'Bir puan yetiyor' düşüncesi bize hata yaptırır, rakibin ekmeğine yağ sürer. Hepimizi mutlu edecek bir sonuç alacağız."

SIRADAKİ HABER
}