HaberlerAmatör spor Aydın'a emanet

Amatör spor Aydın'a emanet

Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu (ASKF) Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Şener Aydın, oy birliğiyle tekrar seçildi

Amatör spor Aydın'a emanet

Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (ASKF) 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı, DSİ 7. Bölge Müdürlüğü (İlkadım 56'lar) Konferans Salonu'nda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurula tek liste giren Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, oy birliğiyle yeniden göreve geldi. Toplantıda amatör sporun önemine değinen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum olarak sadece futbolda değil, sporun olduğu her yerde varız. Nasıl ki bir binanın en önemli noktası temel ise, sporunda en önemli ayağı amatör spordur." diye konuştu. 3 yıl daha Samsun amatör sporunu yönetecek Aydın, görevin zorluğunun farkında olduklarını belirterek, delegelere teşekkür etti.

Tugay BAŞSAN

YOĞUN KATILIM

Toplantıya Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Samsunspor yönetim kurulu üyeleri ve amatör kulüp temsilcileri katıldı.

SIRADAKİ HABER
}