Haberlerİzmir HaberleriÇeşme Marina'da 'Sezona Merhaba' partisi

Çeşme Marina'da 'Sezona Merhaba' partisi - İzmir Haberleri

İzmir'in Çeşme ilçesindeki IC Çeşme Marina, 2017 sezonuna, düzenlediği bir parti ile 'Merhaba' dedi.

Çeşme Marina'da 'Sezona Merhaba' partisi

Çeşme Marina'da düzenlenen 'Sezona Merhaba' partisine, Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara, Garnizon Komutanı Binbaşı Derviş Akova, Çeşme Belediye Başkan Yardımcısı Şakir Karadede, Cumhuriyet Başsavcısı Aşkın Yeğin, Çeşme Malmüdürü Salim Cebeci, İMEAK İzmir Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Ege Açık Deniz Yat Komodoru Oğuz Akif Sezer, Şarkıcı Pınar Aylin ve çok sayıda davetli katıldı.
Çeşme'nin muhteşem manzarası ve Marina'nın büyülü atmosferinde gerçekleştirilen partide, Son Dakika Orkestrası gece boyunca davetlilere neşeli dakikalar yaşattı. Şarkıcı Pınar Aylin'in de 2 şarkı söyleyerek davetlilere sürpriz yaptı. Pınar Aylin ile Çeşme Belediye Başkan Yardımcısı Şakir Karadede'nin dansı ise geceye damgayı vurdu.

'Çeşme, dünyanın gözbebeği'
Partide davetlilere seslenen Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara, 'Çeşme'de, Alaçatı'da bizim bilgimiz dahilinde şu anda yatakların tamamı dolu. Bunun memnuniyetini yaşıyoruz. Gerçi hava biraz serin, ama gönüllerimiz sıcak. Çeşme Marina da, dünya turizminde Çeşme'nin yeri olduğunun en güzel kanıtı. Yatlarıyla, limanlarıyla, balıkçısıyla Çeşme artık dünyanın gözbebeği. Bunda da Çeşme Marina'nın, Çeşme plajlarının, otellerinin payı büyük. Bu hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Yazın en güzel günlerinin Çeşme'de geçmesini diliyorum' diye konuştu.

'İyi bir sezon diliyorum'
Çeşme Belediye Başkan Yardımcısı Şakir Karadede de iyi bir yaz sezonu dileyerek, belediye olarak Çeşme'de önemli bir yeri olan Çeşme Marina'ya her zaman destek verdiklerini kaydetti.
İMEAK İzmir Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk de 'Türkiye'de 43 tane tesis var. Hepsi turizm işletme belgeli. Görevimden dolayı da birçok Marina'ya girip çıkma durumundayım. Marinaların hepsi çok değerli. Bu marinaların sayısının arttırılması konusunda da elimizden gelen tüm destekleri gösteriyoruz. Fakat Çeşme Marina, çok özel bir yer. Burada hem kullanıcı olarak bulunmaktan, hem Deniz Ticaret Odası'nın sorumluluk sahasındaki bir marina olmasından ve bir üyemiz olmasından dolayı gurur duyuyorum. Bu güzel marinayı yaratan IC ve Nicholsons ortaklığına, aynı zamanda sevgili Genel Müdür Can Akaltan'a ve tüm personele çok teşekkür ediyorum' diyerek görüşlerini ifade etti.

'Çeşme Marina, Çeşme ekonomisine katkı sağlıyor'
IC Çeşme Marina Genel Müdürü Can Akaltan da, tüm davetlilere geleneksel Sezona Merhaba partisine geldikleri için teşekkür ederek, 'Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı bu sabah törenle kutlamış olsak da, sizlerin de huzurunda bir kez daha Ulu Önder Mustafa kemal Atatürk'ü saygıyla anıyor, bayramımızı yürekten kutluyorum. Çeşme Marina 2010 yılından itibaren, hem Türk deniz turizmine, hem de Çeşme ekonomisine katkı sağlamaktadır. Nitekim 2017'nin kış aylarında, marinamız bünyesinde bulunan Uluslararası Yat Kulübü, ve Ege Açık Deniz Yat Kulübü ortaklığı ile 12 yat yarışı düzenledik. Ağustos ayının 23 ve 27'sinde Arkas'ın sponsorluğunda, komşumuz Sakız Adası ile ortaklaşa Arkas Aegean Link'i de düzenleyeceğiz. Ticari alanımızda ise Yat Kulüp, Starbucks, Komşu Fırın, İpek Yol gibi yeni markalarla kendimizi yeniledik. Hepinizi, günlük rutinden kaçmak, yazın keyfini çıkarmak için, hem Çeşme'ye, hem de Çeşme Marina'ya davet ediyorum' diyerek sözlerini tamamladı.
IC Çeşme Marina'nın 'Sezona Merhaba' partisi, gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

Çeşme Marina’da ’Sezona Merhaba’ partisi

SIRADAKİ HABER
}