Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Kastamonu haber: Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: 'Türkiye, 16 Nisan ile yeni bir açılım b

Kastamonu haber: Kastamonu (İHA) – Bir dizi açılış ve programa katılmak üzere Kastamonu'ya gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, '16 Nisan'dan sonraki yeni sistemde devlet kendine çeki düzen verecek' dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: 'Türkiye, 16 Nisan ile yeni bir açılım b
Kastamonu haber:
Kastamonu'da ziyaretlerde bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Tosya ilçesini ziyaret etti. Tosya'da Organize Sanayi Bölgesinde düzenlenen bilgilendirme toplantısına katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Türkiye'nin 16 Nisan'da yeni bir sisteme geçtiğini hatırlatarak, 'Bu sistemle önce devlet kendine çeki düzen verecek. Sivil toplum kuruluşları, sanayici, ihracatçı yeni sisteme göre kendini revize edecek. Bu sistem daha fazla çalışmayı daha fazla üretmeyi, daha fazla büyümeyi ve bunun sonunda güçlü olmayı öngörüyor' diye konuştu.

'Yeni dönem yeni bir açılım dönemi olacak'
AK Parti kadrolarının bugüne kadar çok sayıda reform gerçekleştiğini ifade eden Bakan Özlü, 'Bu yeni dönemi yeni bir açılım dönemi olarak tanımlıyoruz. Bu açılımın 3 tane ana parametresi var. Birinci parametre Demokrasi, ikincisi değişim aslında Türkiye 16 Nisanda değişimle adeta bir inovasyon dönemine geçti ve üçüncü olarak reformdur, bizler reformlara devam edeceğiz' şeklinde konuştu.

'AK Parti yaptığı hizmetlerde doğu-batı ayrımı yapmadı'
AK Parti iktidarı döneminde Türkiye'de yaşayan herkes için sosyal ve siyasal hayatta yenilikler yaptıklarına işaret eden Bakan Özlü, 'Bunu herkes için yaptık. Bizim en büyük farkımız Türkiye'nin her bölgesine hitap eden reform ve hizmetler yaptık. AK Parti, Türkiye'nin birliği ve bütünlüğünün teminatı olan bir siyasi parti' ifadelerini kullandı.
Bakan Özlü, şöyle devam etti: 'Bakanlık olarak sanayicimizin her zaman yanındayız. İstediğiniz zaman gelip sorunlarınızı bize anlatabilirsiniz kapımızı her zaman sanayicilerimize açıktır'

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: “Türkiye, 16 Nisan ile yeni bir açılım bEN ÇOK OKUNANLAR

Zehirlenen iş adamı verdiği iftar yemeğine katılamadı

1 Zehirlenen iş adamı verdiği iftar yemeğine katılamadı

Kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu

2 Kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Ankarada basın mensuplarıyla iftar yaptı

3 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Ankara'da basın mensuplarıyla iftar yaptı

Dünya Kudüs Günü Sakaryada Anıldı

4 Dünya Kudüs Günü Sakarya'da Anıldı

AK Partili Yılmaz Tuzağa düşmeyeceğiz

5 AK Partili Yılmaz: 'Tuzağa düşmeyeceğiz'

Otomobille minibüs çarpıştı 1 yaralı

6 Otomobille minibüs çarpıştı: 1 yaralı


SIRADAKİ HABER