HaberlerTekirdağ HaberleriBaşkan Fenerbahçe forması giyip taraftarların arasına karıştı

Başkan Fenerbahçe forması giyip taraftarların arasına karıştı - Tekirdağ Haberleri

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Euroleague Final Four'da oynayan Fenerbahçe-Olympiakos maçının halk tarafından izlenebilmesi için sahil dolgu alanında dev ekran kurduruldu. Fenerbahçe'nin Euroleague Final Four şampiyonu olması, bütün izleyicileri sevinç gözyaşlarına boğarken, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da Fenerb

Başkan Fenerbahçe forması giyip taraftarların arasına karıştı

Sporseverlerin heyecanına ortak olan Başkan Albayrak, sarı-lacıvert üniforma giyerek, dev ekran karşısında, taraftarların arasında yerini aldı ve maçı onlarla birlikte izledi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenen Gençlik Festivali'nin son gününe denk gelen Final Four maçını, sadece Fenerbahçeliler değil, diğer takımların taraftarları da izleyerek, Türkiye adına kazanma arzusunda birleştiler.
'Sevinç gözyaşlarına boğuldular'
Kıran kırana rekabet içerisinde geçen maçın sonunda, tarihi bir galibiyet elde eden Fenerbahçe'nin Euroleague Final Four şampiyonu olması, bütün izleyicileri sevinç gözyaşlarına boğdu. İnanç ve umutla, maç boyunca Türkiye'yi başarıyla temsil eden Fenerbahçe'yi manevi olarak da olsa destekleyen taraftarlar, böylesine önemli bir gecede, birlik ve beraberlik içerisinde Tekirdağlılara dev ekranda maç izleme imkanı sunduğu için Başkan Albayrak'a teşekkür ettiler.
'Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum'
Başkan Albayrak, Fenerbahçe'nin tarihi bir zafer elde etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, 'Eurolegue Final Four Final maçında Yunan rakibi Olympiakos'u 80 - 64 yenerek Avrupa Şampiyonu olan ve başarısıyla göğsümüzü kabartan Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum' dedi.

Başkan Fenerbahçe forması giyip taraftarların arasına karıştı

SIRADAKİ HABER
}