SES OKULLARI'NDAN MUHTEŞEM ŞÖLEN

Samsun SES Okulları 4.' sünü düzenlediği geleneksel 19 Mayıs Gençlik Şöleni ile muhteşem anlara imza attı. SES Okulları Genel Müdürü Yaşar Batur, 'Türk gençliğinin ve Samsunumuzun bayramını kutluyorum' dedi

SES OKULLARI'NDAN MUHTEŞEM ŞÖLEN

SES Okulları tarafından bu yıl 4.’ sü düzenlenen geleneksel 19 Mayıs Gençlik Şöleni, voleybol, basketbol, futbol ve tenis karşılaşmalarıyla başladı. 12-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen şölen, birbirinden güzel ve heyecanlı müsabakalara sahne oldu. SES yüzme havuzunda okulun gençliğinden oluşan yüzücüler, farklı stillerdeki yüzme yarışmaları ve havuz oyunlarında profesyonel yüzücülere taş çıkarttı. SES Okulları Oditoryumu’nda sahnelenen İngilizce etkinliği ise ayakta alkışlandı.

Öğrencilerin yoğun ilgisini çeken satranç karşılaşmalarının yanı sıra planetaryum ve astronomi sunumları, SES Okulları öğrencilerine ve özellikle çevre okullardan gelen öğrencilere yapılırken teleskoplarla güneşteki patlamalar da ilgiyle gözlendi.

21 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen Okul Aile Birliği’nin tüm gelirinin Canik Tuzaklı İlkokulu ve Ortaokulu’na bağışlanacak 2.Bahar Şenliği’ne katılanlar gönüllerince eğlendi.

19 Mayıs Gençlik Şöleni hakkında bilgi veren Genel Müdür Yaşar Batur, “ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mız özellikle Samsunumuzda daha görkemli kutlanması gerekir düşüncesinden hareketle SES Okulları olarak bu misyonu bizler üstlendik. Profesyonel ekibimizin çalışmaları sonucunda her yönüyle müthiş bir 19 Mayıs Gençlik Şöleni daha düzenledik. Bu organizasyonun düzenlenmesinde emeklerini esirgemeyen öğretmenlerimiz ve Okul Aile Birliği’mize teşekkür ediyor, darısı yaşayacağımız diğer  19 Mayıs’lara. Yeni organizasyonlarda görüşmek üzere tüm Türk Gençliğinin ve Samsun’umuzun bayramını kutluyorum” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Kreş servisinde havasız kalarak hayatını kaybeden Alperen'in ailesi konuştu

1 Kreş servisinde havasız kalarak hayatını kaybeden Alperen'in ailesi konuştu

Osmaneli de 1 kişi Evinin Bahçesinde Ölü Bulundu

2 Osmaneli de 1 kişi Evinin Bahçesinde Ölü Bulundu

Balıkesir'de trafik kazası 1 ölü 3 yaralı

3 Balıkesir'de trafik kazası 1 ölü 3 yaralı

Sivas'ta zincirleme trafik kazası: 2 ölü, 7 yaralı

4 Sivas'ta zincirleme trafik kazası: 2 ölü, 7 yaralı

Deprem şehitleri Gölcük'te anıldı

5 Deprem şehitleri Gölcük'te anıldı

İlk kurbanlıklar İstanbul'a geldi

6 İlk kurbanlıklar İstanbul'a geldi

Marmara Depreminde hayatını kaybedenler Sakarya'da dualarla anıldı

7 Marmara Depreminde hayatını kaybedenler Sakarya'da dualarla anıldı

Erzurum'da selin yaraları sarılıyor

8 Erzurum'da selin yaraları sarılıyor

Deprem şehitleri Yalova'da hüzünle anıldı

9 Deprem şehitleri Yalova'da hüzünle anıldı

Sultanbeyli'de narkotik operasyonu

10 Sultanbeyli'de narkotik operasyonu


SIRADAKİ HABER