SES OKULLARI'NDAN MUHTEŞEM ŞÖLEN

Samsun SES Okulları 4.' sünü düzenlediği geleneksel 19 Mayıs Gençlik Şöleni ile muhteşem anlara imza attı. SES Okulları Genel Müdürü Yaşar Batur, 'Türk gençliğinin ve Samsunumuzun bayramını kutluyorum' dedi

SES OKULLARI'NDAN MUHTEŞEM ŞÖLEN

SES Okulları tarafından bu yıl 4.’ sü düzenlenen geleneksel 19 Mayıs Gençlik Şöleni, voleybol, basketbol, futbol ve tenis karşılaşmalarıyla başladı. 12-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen şölen, birbirinden güzel ve heyecanlı müsabakalara sahne oldu. SES yüzme havuzunda okulun gençliğinden oluşan yüzücüler, farklı stillerdeki yüzme yarışmaları ve havuz oyunlarında profesyonel yüzücülere taş çıkarttı. SES Okulları Oditoryumu’nda sahnelenen İngilizce etkinliği ise ayakta alkışlandı.

Öğrencilerin yoğun ilgisini çeken satranç karşılaşmalarının yanı sıra planetaryum ve astronomi sunumları, SES Okulları öğrencilerine ve özellikle çevre okullardan gelen öğrencilere yapılırken teleskoplarla güneşteki patlamalar da ilgiyle gözlendi.

21 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen Okul Aile Birliği’nin tüm gelirinin Canik Tuzaklı İlkokulu ve Ortaokulu’na bağışlanacak 2.Bahar Şenliği’ne katılanlar gönüllerince eğlendi.

19 Mayıs Gençlik Şöleni hakkında bilgi veren Genel Müdür Yaşar Batur, “ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mız özellikle Samsunumuzda daha görkemli kutlanması gerekir düşüncesinden hareketle SES Okulları olarak bu misyonu bizler üstlendik. Profesyonel ekibimizin çalışmaları sonucunda her yönüyle müthiş bir 19 Mayıs Gençlik Şöleni daha düzenledik. Bu organizasyonun düzenlenmesinde emeklerini esirgemeyen öğretmenlerimiz ve Okul Aile Birliği’mize teşekkür ediyor, darısı yaşayacağımız diğer  19 Mayıs’lara. Yeni organizasyonlarda görüşmek üzere tüm Türk Gençliğinin ve Samsun’umuzun bayramını kutluyorum” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı saldırı düzenlemek isteyen şahısların planını devriye gezen polisler boz

1 Silahlı saldırı düzenlemek isteyen şahısların planını devriye gezen polisler boz

Gelin kına gecesini hastanede geçirdi

2 Gelin kına gecesini hastanede geçirdi

İki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı

3 İki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı

Kaza yaptığı aracı bırakıp kaçtı

4 Kaza yaptığı aracı bırakıp kaçtı

Fatih'te trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı

5 Fatih'te trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı

Madde bağımlıları 4 katlı metruk binayı yakıp kaçtı

6 Madde bağımlıları 4 katlı metruk binayı yakıp kaçtı

Motosiklete çarpan otomobil kayıplara karıştı

7 Motosiklete çarpan otomobil kayıplara karıştı

Çaldığı motosiklete kapkaç yaparken yakalandı

8 Çaldığı motosiklete kapkaç yaparken yakalandı


SIRADAKİ HABER