Ege Bölgesi Borsan'da

Borsan, Türkiye'nin en büyük ikinci alüminyum kablo entegre tesisinin yeni ürünlerini tanıtma organizasyonu kapsamında, bu kez Ege Bölgesi'ndeki bayi ve müşterilerini ağırladı.

Ege Bölgesi Borsan'da

Borsan, Türkiye'nin en büyük ikinci alüminyum kablo entegre tesisinin yeni ürünlerini tanıtma organizasyonu kapsamında, bu kez Ege Bölgesi'ndeki bayi ve müşterilerini ağırladı.

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, üretimin her anında büyük titizlikle haraket eden bir dünya markası olduklarını söyledi


Türkiye'nin üretimde ikinci büyük altyapı bakımından da en teknolojik alüminyum kablo entegre tesislerini 110 milyon liralık yatırımla Samsun'a kazandıran Borsan, Ege Bölgesi bayi ve müşterilerini hem bakır hem de alüminyum fabrikalarının yeni ürünlerini tanıtırken,
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, "Türkiye'de üç ayrı dalda aynı marka altında üretim yapma özelliğine sahip tek firma olan Borsan, hem Türkiye’nin en büyük kablo üreticilerinden biri hem de aydınlatma ürünleri ve grup priz üretiminde de kendi segmentinde Türkiye’nin en büyük firmasıdır. Türkiye’nin en donanımlı ve teknolojik fabrikalarından biri olan Borsan, üretiminin en nitelikli halini gerçekleştirirken, satış ağı alanında attığı büyük adımlarla, Türkiye’de 81 ilde 7 bölge müdürlüğü ile hizmet vermektedir. 4 kıtada 65 ülkede ihracat ağıyla da dünyaya açılmaktadır. Ulusal ve uluslararası tüm kalite belgelerine sahip olan Borsan, dünya standartlarındaki üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyeye taşırken, daima zirveyi hedefleyerek üretimin her anında büyük bir titizlikle hareket eden önemli bir dünya markasıdır" dedi.

DAHA REKABETÇİ, DAHA ESTETİK ÜRÜNLER


Borsan Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Türkiye'nin en büyük alüminyum kablo üreticisi olan Yılka Kablo'yu Borsan Grup bünyesine kattıktan sonra Samsun'a taşıdıklarını belirterek, şunları söyledi: "2014 yılında alüminyum kablo işine, Gebze’de olan Yılka Kablo'yu satın alarak girdik. Yılka'yı Samsun’a taşıdık. Türkiye'nin kapasite bakımından ikinci büyük alüminyum fabrikası ile Samsun'da hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Fabrikamız kapasite olarak Türkiye'de ikinci olmasına rağmen teknolojik olarak en ileri alt yapıya sahip. 40 bin 500 metrekare üzerine inşa ettiğimiz fabrikamızda, ilk etapta 220 kişiyi istihdam edeceğiz. Aydınlatma ürünleri de faaliyete geçtiği zaman toplam 400 kişiyi istihdam edeceğiz. 2016'nın birinci çeyreğinden sonra kablo dışı ürünlerde, gerek grup prizde, gerek aydınlatmada, elektrik malzemeleri diye tabir ettiğimiz ürünlerin yüzlerini tamamen yenileyeceğiz. Daha rekabetçi, daha estetik, daha yüzü güzel ürünleri de 2016'ın ikinci yarısından sonra piyasaya sunmaya başlayacağız."

TEKNOLOJİDE SON NOKTA
2015 yılının başında İtalya Milano'da satın aldıkları 75 yıllık İtalyan markası fabrikada üretime devam ettiklerini ve burada üretilen zayıf akımlı çok özel kablolarla birlikte, Türkiye'de ürettikleri bakır ve alüminyum kabloları da Avrupa'nın en özel pazarlarına ulaştırmış olacaklarını belirten Ölmez, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Borsan artık kaliteyi konuşmuyor. Çünkü kaliteyle ilgili standartları çok önce bitirmiş. Borsan artık teknolojiyi de konuşmuyor. Çünkü Borsan, dünyada teknolojik anlamda gelinebilecek en son noktada üretim yapan, yine en gelişmiş laboratuvarlarda bunların testlerini yapan ve Türkiye'de ilk defa Fransa kalite belgesini alan bir firma. İhracat yaptığı 65 ülkenin, 11'inde pazar lideri durumunda. Borsan bugün Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içerisindedir. Yine bin büyük ihracatçı içerisinde 266'ncı sırada. İlk yüzde 25'lik büyük ihracatçılar içerisinde."

Ege Bölgesi'nden gelen bayi ve müşterilerin bilgilendirme organizasyonuna Borsan Genel Müdürü İsmail Öz, Yurtiçi Satış Müdürü Adil Güngör, Kalite Kontrol Müdürü İbrahim Hakkı Kılıç, Depo ve Lojistik Müdürü Fevzi Şenocak, Üretim Müdürleri Onur Berberoğlu, Onur Keleş ve Selim Köse de eşlik etti. Borsan, Şubat ayı içinde başlattığı tanıtım organizasyonları kapsamından Türkiye'deki tüm bölgelerdeki bayi ve müşterileriyle Nisan ayı sonuna kadar sürdürücek.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Reis ailesinin acı günü

2 Reis ailesinin acı günü

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

3 Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

4 Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

Samsunspor'da personele müjde

5 Samsunspor'da personele müjde

Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

6 Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

1 günlük Hasılat Samsunspor'a

7 1 günlük Hasılat Samsunspor'a

Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz'

8 Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz'

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

9 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

Jonathan Ayite ve Samed Kılıç'la ilgili kriz çözüldü

10 Jonathan Ayite ve Samed Kılıç'la ilgili kriz çözüldü


SIRADAKİ HABER