HaberlerTopyekün kalkınacağız

Topyekün kalkınacağız

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 'Allah'ın izniyle kalkınmanın topyekun Türkiye'nin her yerinde devam edeceği konusunda kimsenin endişesi olmasın' dedi

Topyekün kalkınacağız

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rize'de bir dizi incelemelerde bulunup, temel atıp, açıklamalar yaptı. Milletin her şeyi çok açık gördüğüne dikkati çeken Çelik, şunları söyledi: "Milletimiz çok iyi biliyor ki huzur varsa kardeşlik varsa kalkınma var. Bakınız son dönemlerde güneydoğuda huzur, kardeşlik, dostluk vardı. Devlet, millet el ele dedik ve çok önemli yatırımlar gerçekleşti. Çok önemli kalkınma hamleleri gerçekleşti. Yollar, altyapı çalışmaları, hastaneler, okullar. Hangi açıdan bakarsanız bakın ülkemizin dört bir tarafında ne varsa terör olayları cereyan etmeden önce aynı hizmetler hızlı bir şekilde oraya da ulaştırıldı. Huzuru hazmedemeyenler, huzur ortamına karşı olanlar ne yazık ki tekrar devletimizi huzursuz ortama itmek için dolayısıyla o bölge insanının huzur ortamından elde edilecek imkanları bölge insanına çok gördükleri için tekrar bizleri huzursuz bir ortama sürükleme gayreti içerisindeler."

Güvenlik güçlerine başarılar dileyen Bakan Çelik, "Devletimiz güçlüdür ve dört bir tarafında huzurun tesisi konusunda ne gerekiyorsa yapılmaktadır, yapılacaktır. Allah'ın izniyle kalkınma topyekun Türkiye'nin her yerinde devam edeceği konusunda kimsenin endişesi olmasın" dedi.

SIRADAKİ HABER
}