HaberlerOrdu HaberleriŞehidin yakınları İstanbul'a gitti

Şehidin yakınları İstanbul'a gitti - Ordu Haberleri

Şırnak'ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinde kalkıştan 3 dakika sonra yüksek gerilim hattına çarparak düşen helikopterde şehit olan Ordulu Yüzbaşı Nuri Şener'in yakınları acı haberi alır almaz İstanbul'a gitti.

Şehidin yakınları İstanbul'a gitti

Ordu'nun Altınordu ilçesi Teyneli Mahallesi nüfusuna kayıtlı şehit Yüzbaşı Nuri Şener'in yakınları gece yarısı acı haberi aldıktan sonra Ordu Büyükşehir Belediyesinden sağlanan bir otobüsle İstanbul'a yola çıktılar. 32 yaşında, evli ve 1 çocuk babası olan şehit Yüzbaşı Şener'in eşinin doktor olduğu, anne ve babasıyla birlikte ailece İstanbul'da yaşadıkları öğrenildi.

'Şehidimiz ailesinin yaşadığı İstanbul'da toprağa verilecek'
Teyneli Mahallesi Muhtarı İsmail Karadağ, Şehit Piyade Yüzbaşı Nuri Şener'in eşi ve çocuğuyla Ankara'da yaşarken yaklaşık 7 ay önce Ankara'dan geçici görev için Şırnak'a gittiğini, annesi Fatma ve babası Vural Şener'in İstanbul'da yaşadığını belirtti. Muhtar Karadağ, 'Şehidimiz ailesinin yaşadığı İstanbul'da toprağa verilecek. Şehidin naaşı İstanbul Şişli Feriköy Hasan Zeynep Camisi'nde bugün kılınacak ikindi namazıyla, Feriköy Mezarlığı'na defnedilecek. Mahallemizde şehidimizin amcası ve diğer yakınları Ordu Büyükşehir Belediyesinden sağlanan bir otobüsle cenazeye katılmak üzere sabaha karşı İstanbul'a doğru yola çıktı' bilgisini verdi.

Şehidin yakınları İstanbul’a gitti

SIRADAKİ HABER
}