HaberlerSamsunspor: Samsunspor'da liste hazırlanıyor

Samsunspor: Samsunspor'da liste hazırlanıyor

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Sportif Direktör Coşkun Zeren ve futbol şubesiyle yaptığı toplantılarla hem yeni hoca konusunda fikir alışverişinde bulunuyor, hem de transfer listesini hazırlıyor. Transfer listesi hocayla anlaşıldıktan sonra daha da netlik kazanacak

Samsunspor: Samsunspor'da liste hazırlanıyor

Samsunspor: SER VERİP SIR VERMİYOR

Kongrede yeniden başkanlığa talip olan Erkurt Tutu, işi sıkı tutuyor. Hem hoca konusunda, hem de transferde ser verip sır vermeyen Başkan Tutu ve ekibi iç istişareyi sürdürüyor. Sportif Direktör Coşkun Zeren ve futbol şubesiyle toplantılarını sürdüren Başkan Erkurt Tutu, alternatifli bir hoca listesi hazırlıyor. Vakit kaybetmeden bu isimlerle irtibata da geçecek olan Başkan Tutu, transferde düşünülen isimlerin listesini de hazırlıyor.

ÖNCELİK HOCADA

Önceliği hoca konusuna veren yönetim, liglerdeki tüm müsabakaların bitmesinin ardından transfer listesini de şekillendirip, yeni gelen teknik direktörün önüne surmayı planlıyor. Öte yandan iç transferde de Canberk, Furkan ve Ercan'dan söz alan Samsunspor, henüz sözleşmesi biten diğer oyuncularla ilgili kararını vermedi. Bu kararın da teknik direktörün belirlenmesinin ardından alınacağı ifade edildi. 

SIRADAKİ HABER
}