HaberlerDüzce Haberleriİftar yemeklerini başkan Yemenici dağıttı

İftar yemeklerini başkan Yemenici dağıttı - Düzce Haberleri

Akçakoca Fedai Karabıyık Parkında belediye tarafından kurulan iftar çadırına gelen vatandaşlar yemeklerini Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici'nin elinden aldılar.

İftar yemeklerini başkan Yemenici dağıttı

Akçakoca Fedai Karabıyık Parkında belediye tarafından kurulan iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Başkan yardımcıları Suat Madenci ile Ali Direk, Belediye meclis üyeleri katıldı.
Akçakoca Belediyesinin hayırsever vatandaşların katkılarıyla organize ettiği iftar yemeğine katılan ve vatandaşlara da yemek servisinde bulunan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici 'Kalabalık ortamlarda halkımıza neşe ile yapılan doyumsuz bir iftar ve Ramazan ayını yaşatmayı hedefliyoruz. Ramazan ayı birliğin, dirliğin, beraberliğin, kardeşliğin yoğun yaşandığı bir ay. Paylaşma duygusunun daha fazla öne çıktığı bir ay. İftar programlarımız büyük bir buluşmaya ve kaynaşmaya vesile oluyor. İftar sofralarımıza katkı sağlayan hayırsever iş adamlarımıza da teşekkür ediyorum. Düzenlenen iftarlar hemşeri dayanışmasının güzel bir örneğidir. Bu duygu ve düşüncelerimle birlik ve beraberliğimizi sonuna kadar sürdürmeyi temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızın hayırlı bir Ramazan ayı geçirmesini diliyorum' ifadelerinde bulundu.

İftar yemeklerini başkan Yemenici dağıttı

SIRADAKİ HABER
}